Spolský dvůr

Spolí 34, Libín, 379 01, Libín - Spolí, Tjekkiet
Exteriér
Bazén
Apartmán Eliška
Apartmán Eliška
Apartmán Eliška
Apartmán Eliška
Apartmán Eliška
Apartmán Eliška
Apartmán Eliška
Apartmán Eliška
Apartmán Fidorka
Apartmán Fidorka
Apartmán Fidorka
Apartmán Fidorka
Apartmán Fidorka
Apartmán Fidorka
 Bazén
Vířivka
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
+18 fotos
Marek FraňekEjeren bor ikke på stedet
+420 602 654 xxx
Max. 9 personerheraf 4 sovesenge
2 lejligheder
2 soveværelser2 badeværelser, 2x WC
Hund tilladtmod betaling
Gratis parkering
for familier med børn
for grupper
til to personer
med spabad
med swimmingpool
med wellness
med kæledyr
med stort kæledyr
med ildsted
med legeplads
med pavillon
med pejs
med grill
med udendørs siddeplads
med indhegnet grund
ved vandet
ved søen
uden mad
billig

Beboelseskalender

Om indkvarteringen

Wellness: Udendørs pool, Spabad
Ved ejendommen: Ildsted, Pavillon, Udendørs siddeplads, Terrasse, Grill
For børn: Legeplads, Børnepool, Legetøj, Børnestol, Sandkasse
Parkering: Parkering ved ejendommen
Beliggenhed: På kanten af landsbyen, ved skoven, ved søen
Skiløb: Skianlæg Hradiště (37,8 km)
Slot / Borg: Třeboň Slot (7,1 km),
Grotte: Chýnovske hule (63,6 km)
Alle attraktioner

Indkvartering i roligt område med pool og spabad.

Spolský dvůr ligger i udkanten af landsbyen Libín - Spolí ved skoven og søen. 2 lejligheder rummer 9 personer (heraf 4 ekstra senge) i 2 soveværelser (2 badeværelser, 2 toiletter). Flere separate og uafhængige grupper kan bo her. Ophold med hund er tilladt mod gebyr. Der er udendørs pool og spa-bad til rådighed. Udenfor er der pavillon, terrasse, grill, bålplads og udendørs siddepladser. Indkvarteringen er velegnet til familier med børn, og der er børnepool, legetøj, sandkasse, barnestol og legeplads til rådighed. Grunden er indhegnet. Parkering til 4 biler er mulig ved ejendommen.Læs mere...

Grundlæggende information

Check-in dato:fra 14:00 - til 21:00
Afrejse fra ophold:fra 10:00 - til 11:00
Parkeringsmuligheder:4 parkeringspladser, ved ejendommen, gratis (fuldt inkluderet i overnatningsprisen)
Bor ejeren på stedet?NEJ, ejer (administrator) opholder sig/bor ikke på ejendommen under opholdet
Ophold med kæledyr?TILLADT, uden begrænsning, mod betaling (efter aftale med ejer)
Er indkvarteringen indhegnet?JA, ejendommen er indhegnet
Er indkvarteringen tilgængelig for handicappede?NEJ, bygningen er ikke tilgængelig for handicappede
Opvarmning:Med pejs, Fast brændsel
Er rygning tilladt i ejendommen?Rygning indendørs ER IKKE tilladt
Mobiltelefon signal:O2, Vodafone, T-mobile CZ
Måltidsmuligheder:Uden mad
GPS:48.977664, 14.710088 vis på kort
Regioner:Třeboňsko, Sydlige Bøhmen
Butik:8 km
Restaurant:200 m
Tog (jernbanestation):7 km
Bus (holdeplads):300 m

Faciliteter

Internetforbindelse på stedet:Ja, WiFi
På stedet / i området:Grill, Ildsted, Terrasse, Udendørs siddeplads, Pavillon
Børnemuligheder på stedet / i området:Legeplads, Sandkasse, Børnestol, Børnepool, Legetøj
Sportsfaciliteter på stedet / i området:Cykler, Udendørs pool, Badminton
Wellness og afslapning på stedet / i området:Spabad
Indkvartering er egnet til:For cyklister, For familier med børn, For fiskere, For grupper, For turister, For fire personer, For motorcyklister, For seniorer
Indkvartering egnet til:Aktiv ferie, Til forårsferie, Om sommeren, Til vinterferie, Weekendophold, Karantæneophold, Fest, Afslapningsophold

Ofte stillede spørgsmål

Hvornår er indkvarteringen Spolský dvůr ledige?
Ledige datoer kan findes i tilgængelighedskalenderen.
Hvad er kapaciteten på indkvarteringen Spolský dvůr?
2 lejligheder overnatter 9 personer (deraf er 4 ekstra senge). Det er muligt at indkvartere flere separate uafhængige grupper i ejendommen.
Hvilket wellness-udstyr tilbyder indkvarteringen Spolský dvůr?
Spolský dvůr tilbyder vírivku, vonkajší bazén.
Tillader indkvarteringen Spolský dvůr ophold med hund? Hvor meget betales for hunden?
Ophold med hund er tilladt mod betaling. Beregn de præcise priser her.
Hvad er prisen for ophold på indkvarteringen Spolský dvůr?
Priserne i indkvarteringen Spolský dvůr kan variere (f.eks. afhængigt af din opholdsperiode eller antal personer). Beregn de præcise priser her.
Hvad er minimum antal nætter for ophold på indkvarteringen Spolský dvůr?
Minimum antal nætter for ophold på indkvarteringen Spolský dvůr ændres afhængigt af din opholdsperiode. Beregn de præcise priser her.

Attraktioner i området

Marek Fraňek
Ejeren bor ikke på stedet
+420 602 654 ... vis nummer