Apartemendid Eva Vrbov

Hlavná 81/5, 059 72, Vrbov , Slovakkia
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 1
Apartmán 2
Apartmán 2
Apartmán 2
Apartmán 2
Apartmán 2
Apartmán 2
Apartmán 2
Apartmán 2
Vonkajšie posedenie
Vonkajšie posedenie
Vonkajšie posedenie
Apartemendid Eva Vrbov
Apartemendid Eva Vrbov
Apartemendid Eva Vrbov
Apartemendid Eva Vrbov
Apartemendid Eva Vrbov
+42 fotod
pani WiesnerováOmavalda pole majas kohal
+421 907 406 xxx

Arvustused

4,9
23 hinnangud
Jitka5

Paní na nás čekala, předání klíčů proběhlo v pořádku, perfekt, spokojenost.

Ondrej5

Vybavenie aj čistota boli v poriadku, trochu horší prístup na poschodie, ale inak nemám čo vytknúť.

Simona5

Apartmán bol krasne zariadený , čistý Boli sme veľmi spokojny , určite odporúčame

Max. 12 inimestnendest 2 lisavoodit
2 apartamendid
4 magamistubaid2 vannituba, 2x WC
Koer ei ole lubatud
tasuta parkimine
lastega peredele
kahele
paviljoniga
grilliga
väljas istumisega
aiaga piiratud kinnistuga
ilma toiduta
odav

Broneeringute kalender

Majutuse kohta

Hoonel lähedal: Paviljon, Väljas istumisala, Grill
Lastele: Mänguasjad, Lastevoodi, Trampoliin, Liumägi, Liivakast
Parkimine: Parkimine majutuskoha juures
Asukoht: Küla keskel
Ujumine: Vrbovi soojaveepark (1,1 km)
Suusatamine: Greguška suusakeskus (17,6 km)
Loss / kindlus: Kežmarsky loss (7,8 km),
Koobas: Belianska koobas (21,6 km)
Kõik atraktsioonid

Apartament 400 meetri kaugusel Vrbovi termilisest basseinist.

Apartamendid Eva Vrbov asuvad Vrbovi küla keskel. 2 apartamenti majutavad kokku 12 inimest (sh 2 lisavoodit) 4 magamistoas (2 vannituba, 2 WC). Majutuda saab mitmes iseseisvas grupis. Koeraga peatumine ei ole lubatud. Väljas on paviljon, grill ja väljas istumiskoht. Majutus sobib peredele lastega, olemas on mänguasjad, liivakast, lastevoodi, trampoliin ja liug.Loe lisaks...

Põhiandmed

Sissepääs majutusse:alates 14:00
Lahkumine peatumiselt:kuni 10:00
Parkimisvõimalused:4 parkimiskohta, majutuskoha juures, tasuta (täielikult majutushinna sees)
Kas omanik elab objekti juures?EI, omanik (haldur) ei viibi majutusasutuses peatumise ajal
Majutume lemmikloomaga?Ei ole lubatud
Kas majutus on piiratud aedadega?JAH, objekti ümbritseb aed
Kas majutus on ratastoolisõbralik?EI, objekt ei ole puudeta ligipääsuga
Küte:Gaasi
Kas suitsetamine majas on lubatud?Suitsetamine siseruumides EI OLE lubatud
Mobiilside levi:O2, 4ka, Orange, Telekom
Toitumisvõimalused:Ilma toiduta
Eelistame:Lapsedega peredele, Ainult täiskasvanutele (lapsi ei ole), Ainult abielupaaridele, Vanemad kui 25 aastat, Vanemad kui 35 aastat
Me ei aktsepteeri:Lemmikloomad
GPS:49.087660, 20.425563 näita kaardil
Regioonid:Branisko, Tatrate Rahvuspark, Tatry, Kõrged Tatrad, Levočské mäed, Põhja Slovakkia, Idakarpaadide kaitseala, Spiš, Ida-Slovakkia
Pood:50m
Restoran:120 m
Rong (raudteejaam):6,9 km
Buss (peatus):20

Varustus

Internet ühendus objektis:jah, WiFi
Objekti juures / ala piires:Paviljon, Grill, Väljas istumisala
Laste võimalused objektis / ala piires:Lastevoodi, Mänguasjad, Liivakast, Liumägi, Trampoliin
Majutus sobib:Jalgratturitele, Mootorratturitele, Ärilistele reisijatele, Töölistele, Lastega peredele, Eakatele, Turistidele, Neljale
Majutus sobib:Aktiivne puhkus, Kevadpuhkuseks, Suvel, Suusareisiks, Talvepuhkuseks, Nädalavahetuse pakett

Sagedased küsimused

Millal on majutus Apartemendid Eva Vrbov vabad?
Vabad ajad leiate broneeringute kalendrist.
Milline on majutuse maht Apartemendid Eva Vrbov?
2 apartamendid majutavad 12 inimest (millest 2 lisavoodit). Objektis on võimalik majutada mitut eraldi ja iseseisvat gruppi.
Kas majutus lubab Apartemendid Eva Vrbov koertega majutust? Kui palju maksab koer?
Koeraga peatumine ei ole lubatud.
Mis on majutuse ööbimishind Apartemendid Eva Vrbov?
Majutuse hinnad Apartemendid Eva Vrbov võivad erineda (nt vastavalt teie peatumise ajale või inimeste arvule). Arvutage täpsed hinnad siin.
Mis on majutuskoha minimaalne ööde arv? Apartemendid Eva Vrbov?
Majutuse minimaalne ööde arv Apartemendid Eva Vrbovmuutub vastavalt teie peatumise ajale. Arvutage täpsed hinnad siin.

ümbruse vaatamisväärsused

pani Wiesnerová
Omavalda pole majas kohal
+421 907 406 ... näita numbrit