Bocanska puitmaja

Nižná Boca 573, 032 34, Nižná Boca, Slovakkia
Exteriér
Exteriér
Spoločenská miestnosť
Spoločenská miestnosť
Spoločenská miestnosť
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Interiér
Spálňa
Spálňa
Spoločenská miestnosť
Kuchyňa
Bocanska puitmaja
Spoločenská miestnosť
Kúpeľňa
Exteriér
Vonkajšie posedenie
Vonkajšie posedenie
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Záhrada
Záhrada
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
+28 fotod
Ingrid TrnkováOmavalda pole majas kohal
+421 905 478 xxx

Arvustused

5
17 hinnangud
Martina5

Všetko prebehlo k našej spokojnosti.

Jozef5

Všetko bolo v poriadku, ďakujem pekne.

Jakub5

Všetko bolo naozaj veľmi super. Ďakujeme ešte raz.

Max. 5 inimest
1 mõisamaja
2 magamistubaid1 vannituba, 1x WC
Koer lubatudainult väike, tasuga
tasuta parkimine
puhkusekupong
ainult meie jaoks
lastega peredele
kahele
väikese koeraga
tuleasemega
paviljoniga
kaminaga
grilliga
väljas istumisega
aiaga piiratud kinnistuga
ilma toiduta

Broneeringute kalender

Majutuse kohta

Hoonel lähedal: Tulease, Paviljon, Väljas istumisala, Välisahi, Katel, Grill
Parkimine: Parkimine majutuskoha juures
Asukoht: Külas
Suusatamine: Bačova roveň suusakeskus (4,2 km)
Ujumine: Termal Raj (23,2 km)
Loss / kindlus: Liptovský Hrádoki loss (15,9 km),
Koobas: Stanišovská koobas (26,9 km)
Kõik atraktsioonid

Traditsiooniline, hubane talumaja õuealaga, lauajalgpall, lähedal mäed ja suusatamine.

Bocanska drevenička asub Nižná Boca külas. Palkmaja mahutab 5 inimest 2 magamistoas (1 vannituba, 1 WC). Majutus on ainult teile. Väikese koeraga viibimine on lubatud lisatasu eest. Väljas on paviljon, sügavpott, väliskamin, grill, lõkkekoht ja väljas istumisala. Krunt on piiratud. Parkimine on võimalik 3 autole objekti juures.

Põhiandmed

Sissepääs majutusse:alates 15:00
Lahkumine peatumiselt:kuni 10:00
Parkimisvõimalused:3 parkimiskohta, majutuskoha juures, tasuta (täielikult majutushinna sees)
Kas omanik elab objekti juures?EI, omanik (haldur) ei viibi majutusasutuses peatumise ajal
Majutume lemmikloomaga?LUBATUD, ainult väike tõug, tasu eest (omanikuga kokkuleppel)
Kas majutus on piiratud aedadega?JAH, objekti ümbritseb aed
Kas majutus on ratastoolisõbralik?EI, objekt ei ole puudeta ligipääsuga
Küte:Elektriline, Tahkeküttega, Kaminaga
Kas suitsetamine majas on lubatud?Suitsetamine siseruumides EI OLE lubatud
Mobiilside levi:Telekom, Orange, O2, 4ka
Toitumisvõimalused:Ilma toiduta
Eelistame:Lapsedega peredele, Ainult täiskasvanutele (lapsi ei ole), Ainult abielupaaridele, Vanemad kui 25 aastat, Vanemad kui 35 aastat
Me ei aktsepteeri:Valjud pidustused ja peod, Noorte inimeste seltskond
GPS:48.947954, 19.768580 näita kaardil
Regioonid:Kesk-Slovakkia, Põhja Slovakkia, Rahvuspark Madal-Tatra, Madalamadalamäed, Chopok, Demänovská org, Bocianska org, Čertovica, Chočské mäed, Liptov
Pood:100 m
Restoran:200 m
Rong (raudteejaam):15 km
Buss (peatus):200 m

Varustus

Majutuse teema:Romantiline
Internet ühendus objektis:jah, WiFi
Objekti juures / ala piires:Paviljon, Grill, Katel, Tulease, Väljas istumisala, Välisahi
Spordivõimalused objektis / ala piires:Lauatennis
Lisa teenused objektis:Suusahoidla, Pesumasin, Suusasaabaste kuivatid, Jalgrattahoidla, Triikraud
Majutus sobib:Jalgratturitele, Lastega peredele, Turistidele, Õpilastele, Neljale
Majutus sobib:Aktiivne puhkus, Pikaajaline majutus, Kevadpuhkuseks, Suvel, Suusareisiks, Talvepuhkuseks, Puhkusekupongid, Nädalavahetuse pakett

Sagedased küsimused

Millal on majutus Bocanska puitmaja vabad?
Vabad ajad leiate broneeringute kalendrist.
Milline on majutuse maht Bocanska puitmaja?
Puumaja majutab 5 inimest. Objektis ei viibi teie peatumise ajal teisi külalisi.
Kas majutus lubab Bocanska puitmaja koertega majutust? Kui palju maksab koer?
Viibimine väikese koeraga on lubatud tasu eest. Arvutage täpsed hinnad siin.
Mis on majutuse ööbimishind Bocanska puitmaja?
Majutuse hinnad Bocanska puitmaja võivad erineda (nt vastavalt teie peatumise ajale või inimeste arvule). Arvutage täpsed hinnad siin.
Mis on majutuskoha minimaalne ööde arv? Bocanska puitmaja?
Majutuse minimaalne ööde arv Bocanska puitmajamuutub vastavalt teie peatumise ajale. Arvutage täpsed hinnad siin.

ümbruse vaatamisväärsused

Ingrid Trnková
Omavalda pole majas kohal
+421 905 478 ... näita numbrit