Ilves suvila

Mýto pod Ďumbierom, 976 44, Mýto pod Ďumbierom, Slovakkia
Exteriér
Exteriér
Obývací priestor
Kuchynský kút
Spálňa
Spálňa
Interiér
Kuchynský kút
Kuchynský kút
Kúpeľňa
Kúpeľňa
Interiér
Ilves suvila
Ilves suvila
Okolie
Okolie
Okolie
Ilves suvila
Ilves suvila
Ilves suvila
Ilves suvila
Ilves suvila
+17 fotod
Video

Arvustused

4,9
2 hinnangud
Karin5

Všetko perfektné. Boli sme moc spokojní

Tibor4,7

S chatou sme boli spokojní, avšak prístupová cesta bola horšia, keďže je v rekonštrukcii.

Max. 9 inimestnendest 1 lisavoodi
1 mõisamaja
3 magamistubaid2 vannituba, 2x WC
Koer ei ole lubatud
tasuta parkimine
ainult meie jaoks
lastega peredele
rühmadele
kahele
tuleasemega
laste mänguväljaku juures
kaminaga
grilliga
väljas istumisega
tõstukil
ilma toiduta

Broneeringute kalender

Majutuse kohta

Hoonel lähedal: Tulease, Väljas istumisala, Terrass, Katel, Aiatara, Grill
Lastele: Laste mänguväljak, Laste tool, Ronimisredel, Liumägi, Laste kiik
Parkimine: Parkimine majutuskoha juures
Asukoht: Puhkekohas, tõstukil, mägedes
Suusatamine: Mýto suusakeskus (500 m)
Ujumine: Termal Raj (46,5 km)
Loss / kindlus: Ľupčiansky lossi (31,5 km),
Koobas: Bystrianski koobas (1,8 km)
Kõik atraktsioonid

Uus moodsalt sisustatud suvila.

Chata Rys asub Mýto pod Ďumbierom puhkekohas suusatõstuki ja mägede lähedal. Puitmaja mahutab 9 inimest (sh 1 lisavoodi) 3 magamistoas (2 vannituba, 2 WC-d). Majutus on ainult teie kasutamiseks. Koeraga peatumine pole lubatud. Väljas on poti pliit, terrass, aiahäll, grill, lõkkease ja istumisnurk. Sobib peredele lastega, on tugitool, mänguväljak, ronimisrakendus, kiik ja liutoru. Parkimine on võimalik 3 autole objekti juures.Loe lisaks...

Põhiandmed

Sissepääs majutusse:alates 14:00 - kuni 18:00
Lahkumine peatumiselt:alates 07:00 - kuni 10:00
Parkimisvõimalused:3 parkimiskohta, majutuskoha juures, tasuta (täielikult majutushinna sees)
Kas omanik elab objekti juures?EI, omanik (haldur) ei viibi majutusasutuses peatumise ajal
Majutume lemmikloomaga?Ei ole lubatud
Kas majutus on piiratud aedadega?EI, objektil puudub aed
Kas majutus on ratastoolisõbralik?EI, objekt ei ole puudeta ligipääsuga
Küte:Elektriline, Kaminaga
Kas suitsetamine majas on lubatud?Suitsetamine siseruumides EI OLE lubatud
Mobiilside levi:Telekom, Orange, O2
Toitumisvõimalused:Ilma toiduta
Eelistame:Lapsedega peredele
Me ei aktsepteeri:Valjud pidustused ja peod, Noorte inimeste seltskond
GPS:48.846954, 19.614319 näita kaardil
Regioonid:Kesk-Slovakkia, Horehronie, Veporské vrchy, Rahvuspark Madal-Tatra, Madalamadalamäed, Tále, Chopok, Chopoki lõunaosa, Čertovica, Slovaki mäestik
Pood:1,2 km
Restoran:1 km
Rong (raudteejaam):7,4 km
Buss (peatus):800 m

Varustus

Internet ühendus objektis:jah, WiFi
Objekti juures / ala piires:Grill, Katel, Tulease, Terrass, Väljas istumisala, Aiatara
Laste võimalused objektis / ala piires:Laste tool, Laste mänguväljak, Liumägi, Ronimisredel, Laste kiik
Majutus sobib:Jalgratturitele, Nõudlikele, Lastega peredele, Rühmadele, Turistidele
Majutus sobib:Aktiivne puhkus, Kevadpuhkuseks, Suvel, Suusareisiks, Talvepuhkuseks, Nädalavahetuse pakett, Puhkusekupongid, Lõõgastuspuhkused

Sagedased küsimused

Millal on majutus Ilves suvila vabad?
Vabad ajad leiate broneeringute kalendrist.
Milline on majutuse maht Ilves suvila?
Puumaja majutab 9 inimest (millest 1 lisavoodit). Objektis ei viibi teie peatumise ajal teisi külalisi.
Kas majutus lubab Ilves suvila koertega majutust? Kui palju maksab koer?
Koeraga peatumine ei ole lubatud.
Mis on majutuse ööbimishind Ilves suvila?
Majutuse hinnad Ilves suvila võivad erineda (nt vastavalt teie peatumise ajale või inimeste arvule). Arvutage täpsed hinnad siin.
Mis on majutuskoha minimaalne ööde arv? Ilves suvila?
Majutuse minimaalne ööde arv Ilves suvilamuutub vastavalt teie peatumise ajale. Arvutage täpsed hinnad siin.

ümbruse vaatamisväärsused