Oščadnica palkmajad

Oščadnica 2047, 023 01, Oščadnica - Vreščovka, Slovakkia
Exteriér
Detské ihrisko
Vonkajšie posedenie
Zrub pre 8 osôb
Zrub pre 8 osôb
Zrub pre 8 osôb
Zrub pre 8 osôb
Zrub pre 8 osôb
Zrub pre 8 osôb
Zrub pre 8 osôb
Zrub pre 8 osôb
Zrub pre 8 osôb
Zrub pre 8 osôb
Zrub pre 8 osôb
Zrub pre 12 osôb
Zrub pre 12 osôb
Zrub pre 12 osôb
Zrub pre 12 osôb
Zrub pre 12 osôb
Exteriér
Detské ihrisko
Stolný tenis
Zrub pre 12 osôb
Zrub pre 12 osôb
Detské ihrisko
Areál
Areál
Okolie
Zrub pre 12 osôb
Ohnisko
Exteriér
Spoločenská miestnosť
Spoločenská miestnosť
Spoločenská miestnosť
Spoločenská miestnosť
Firemná akcia
Exteriér
Exteriér
Oščadnica palkmajad
Oščadnica palkmajad
Oščadnica palkmajad
Oščadnica palkmajad
Oščadnica palkmajad
Oščadnica palkmajad
Oščadnica palkmajad
Oščadnica palkmajad
Oščadnica palkmajad
Oščadnica palkmajad
Herňa
Herňa
Herňa
Oščadnica palkmajad
+47 fotod
Janka KrupíkováOmavalda pole majas kohal
+421 948 344 xxx

Arvustused

4,9
10 hinnangud
Ján5

Všetko prebehlo úplne bez problémov. Hodnotíme to pozitívne.

Lucia4,6

Boli sme veľmi spojojní. Pán majiteľ je veľmi milý a ochotný. Pre nás bola veľká výhoda hracia miestnosť v prípade horšieho počasia, kedy sa nedalo ísť von.

Renáta5

Všetko bolo v poriadku, pekná chata.

Max. 20 inimest
2 mõisamajad
6 magamistubaid3 vannituba, 4x WC
Koer lubatudainult väike, tasuga
tasuta parkimine
puhkusekupong
ainult meie jaoks
lastega peredele
rühmadele
kahele
vannitünniga
väikese koeraga
tuleasemega
laste mänguväljaku juures
kaminaga
grilliga
väljas istumisega
aiaga piiratud kinnistuga
ilma toiduta
odav

Broneeringute kalender

Majutuse kohta

Tervisekeskus: Vannitünn
Hoonel lähedal: Tulease, Väljas istumisala, Välisahi, Terrass, Katel, Aiatara, Grill
Lastele: Laste mänguväljak, Laste nurk, Mänguasjad, Laste tool, Lastevoodi, Trampoliin, Ronimisredel, Liumägi, Liivakast, Laste kiik
Parkimine: Parkimine majutuskoha juures
Asukoht: Puhkekohas, metsa juures
Suusatamine: Oščadnica spordikeskus (7,7 km)
Ujumine: Čadca ujula (18,3 km)

Moodsad palkmajad mängutoa ja puutüviku vanniga.

Zruby Oščadnica asuvad Oščadnicas, Vreščovka puhkealal metsa ääres. 2 suvilat majutavad 20 inimest 6 magamistoas (3 vannituba, 4 WC). Majutus on ainult teile. Väike koer on lubatud lisatasu eest. Olemas on vann. Väljas on kalakasutuskäru, terrass, aia kiik, välikamin, grill, lõkkeplats ja väljas istumiskoht. Majutus sobib peredele lastega, olemas on mänguasjad, liivakast, lastevoodi, söögitool, laste mänguväljak, trampoliin, ronimisredel, laste kiik, laste nurk ja liblikas. Krunt on osaliselt piiratud. Parkimine on hoone juures.

Põhiandmed

Sissepääs majutusse:alates 13:00
Lahkumine peatumiselt:kuni 11:00
Parkimisvõimalused:majutuskoha juures, tasuta (täielikult majutushinna sees)
Kas omanik elab objekti juures?EI, omanik (haldur) ei viibi majutusasutuses peatumise ajal
Majutume lemmikloomaga?LUBATUD, ainult väike tõug, tasu eest (omanikuga kokkuleppel)
Kas majutus on piiratud aedadega?Objekt on osaliselt piiratud aedaga
Kas majutus on ratastoolisõbralik?EI, objekt ei ole puudeta ligipääsuga
Küte:Kaminaga, Elektriline, Põrandaküte
Kas suitsetamine majas on lubatud?Suitsetamine siseruumides EI OLE lubatud
Mobiilside levi:pole määratud
Toitumisvõimalused:Ilma toiduta
Eelistame:Lapsedega peredele, Vanemad kui 35 aastat, Vanemad kui 25 aastat
Me ei aktsepteeri:Noorte inimeste seltskond, Valjud pidustused ja peod
GPS:49.471642, 18.944916 näita kaardil
Regioonid:Põhja Slovakkia, Kesk-Slovakkia, Kysucké Beskydy, Veľká Rača, Kysuce, Kaitseala Kysuce
Pood:5 km
Restoran:5,7 km
Rong (raudteejaam):6 km
Buss (peatus):280 m

Varustus

Majutuse teema:Romantiline
Internet ühendus objektis:jah, WiFi
Objekti juures / ala piires:Grill, Katel, Tulease, Terrass, Väljas istumisala, Välisahi, Aiatara
Laste võimalused objektis / ala piires:Laste kiik, Lastevoodi, Laste mänguväljak, Laste nurk, Mänguasjad, Ronimisredel, Trampoliin, Liumägi, Laste tool, Liivakast
Spordivõimalused objektis / ala piires:Piljard, Elektroonilised noolemängud, Lauajalgpall, Lauatennis, Jalgrattad, Jalgpall
Veetlemine ja lõõgastus objektis / ala piires:Vannitünn
Lisa teenused objektis:Pesumasin, Triikraud, Jalgrattahoidla
Kongressivõimalused objektis / ala piires:Kongressiruum, Tehnika laenutus, Koosolekuruum
Majutus sobib:Nõudlikele, Lastega peredele, Rühmadele, Turistidele, Neljale, Jalgratturitele, Mootorratturitele, Eakatele
Majutus sobib:Aktiivne puhkus, Ettevõtteüritused, Kevadpuhkuseks, Suvel, Suusareisiks, Talvepuhkuseks, Pidustus, Puhkusekupongid, Lõõgastuspuhkused, Nädalavahetuse pakett, Lastelaager, Pulmad, Pulmareis, Metsakool, koolitused ja seminarid, Kooliekskursioon, Sportlaager

Sagedased küsimused

Millal on majutus Oščadnica palkmajad vabad?
Vabad ajad leiate broneeringute kalendrist.
Milline on majutuse maht Oščadnica palkmajad?
2 mõisamajad majutavad 20 inimest. Objektis ei viibi teie peatumise ajal teisi külalisi.
Milliseid wellness-teenuseid majutus pakub Oščadnica palkmajad?
Oščadnica palkmajad pakuvad kúpaciu kaďu.
Kas majutus lubab Oščadnica palkmajad koertega majutust? Kui palju maksab koer?
Viibimine väikese koeraga on lubatud tasu eest. Arvutage täpsed hinnad siin.
Mis on majutuse ööbimishind Oščadnica palkmajad?
Majutuse hinnad Oščadnica palkmajad võivad erineda (nt vastavalt teie peatumise ajale või inimeste arvule). Arvutage täpsed hinnad siin.
Mis on majutuskoha minimaalne ööde arv? Oščadnica palkmajad?
Majutuse minimaalne ööde arv Oščadnica palkmajadmuutub vastavalt teie peatumise ajale. Arvutage täpsed hinnad siin.

ümbruse vaatamisväärsused

Janka Krupíková
Omavalda pole majas kohal
+421 948 344 ... näita numbrit