Exteriér
Daniela-mökki
Exteriér
Exteriér
Ohniště
Společenská místnost
Kamna
Ložnice
Ložnice
Ložnice
Ložnice
Jídelní posezení
Společenská místnost
Společenská místnost
Společenská místnost
Kuchyně
Kuchyně
Kuchyně
Koupelna
Koupelna
Koupelna
Sauna
Interiér
Interiér
Interiér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
+38 valokuvat
Ondřej KroupaOmistaja ei asu kohteessa
+420 777 633 xxx
Max. 20 henkilöä
1 mökki
6 makuuhuonetta1 kylpyhuone, 2x WC
Koira sallittumaksua vastaan
Ilmainen pysäköinti
vain meille
perheille lasten kanssa
ryhmävaraukset
kahdelle
saunan kanssa
uima-altaalla
wellnessillä
pienen koiran kanssa
isen koiran kanssa
tulentekopaikan kanssa
takalla varustettu
grillillä
ulkoterassilla
ei aterioita
edullinen

Saatavuuskalenteri

Tietoa majoituksesta

Hyvinvointi: Ulkouima-allas, sauna
Paikan päällä: Tulentekopaikka, Ulkoterassi, Terassi, Grilli
Lapsille: Lasten syöttötuoli, Lasten matkasänky, Kiipeilyteline, Lasten keinu
Pysäköinti: Pysäköinti kohteen läheisyydessä
Sijainti: Kylän reunalla, metsän lähellä, puron äärellä
Hiihto: X-Park Františkov (3,8 km)
Linna / Linna: Veľké Losinyn linna (15,9 km),
Luola: Patzeltin luola (28,8 km)
Kaikki nähtävyydet

Vuoristomajoitus keittiöllä, puutarhalla ja saunalla.

Daniela-mökki sijaitsee Jindřichovin - Nové Losinyin reuna-alueella metsässä ja puron varrella. Hirsimökki majoittaa 20 henkilöä kuuteen makuuhuoneeseen (1 kylpyhuone, 2 wc:tä). Majoitus on yksityinen. Koira on sallittu lisämaksusta. Saatavilla on ulkouima-allas ja sauna. Ulkona ovat terassi, grilli, nuotiopaikka ja ulkokalusteet. Majoitus sopii perheille; saatavilla on matkasänky, lasten tuoli, kiipeilyteline ja lasten keinu. Pysäköinti kiinteistöllä.Lue lisää...

Perustiedot

Saapuminen majoitukseen:alkaen 14:00
Lähdön päivämäärä:asti 10:00
Pysäköintimahdollisuudet:kohteen läheisyydessä, (Lumiketjut pakolliset), ilmainen (täysin sisältyy majoituksen hintaan)
Asuuko omistaja kohteessa?EI, omistaja (ylläpitäjä) ei oleskele / asu kohteessa lomasi aikana
Lemmikin kanssa majoittuminen?SALLITTU, ei rajoituksia, maksua vastaan (omistajan kanssa sovittaessa)
Onko majoitus aidattu?Ei, kohde ei ole aidattu
Onko majoitus esteetön?EI, rakennus ei ole esteetön
Lämmitys:Kaasulämmitys, Takkalämmitys
Sallitaanko tupakointi kohteessa?Sisätiloissa tupakointi EI OLE sallittua
Puhelinverkko:T-mobile CZ, O2, Vodafone
Ruokailuvaihtoehdot:Ei aterioita
GPS:50.113214, 17.020856 näytä kartalla
Alueet:Morava, Jeseníky, Pohjois-Moravia
Kauppa:3 km
Ravintola:1,5 km
Juna (rautatieasema):1,5 km
Bussi (pysäkki):4 km

Varustelu

Majoituksen teema:Romanttinen
Internet-yhteys kohteessa:kyllä, WiFi
Kohteen alueella:Tulentekopaikka, Grilli, Terassi, Ulkoterassi
Lapsille sopivat mahdollisuudet kohteessa / kohteen alueella:Lasten keinu, Kiipeilyteline, Lasten matkasänky, Lasten syöttötuoli
Urheilumahdollisuudet kohteessa / kohteen alueella:Pöytätennis, Ulkouima-allas
Hyvinvointi ja rentoutuminen kohteessa / kohteen alueella:sauna
Lisäpalvelut kohteessa:Pyörävarasto
Majoitus sopii:Pyöräilijöille, Ryhmävaraukset, Perheille lasten kanssa, Turisteille
Majoitus sopii:Kesäksi, Aktiiviloma, Hiihtolomalle, Talvilomalle, Viikonloppulomat, Kevätlomalle, Rentoutumislomat

Usein kysytyt kysymykset

Milloin majoitus on saatavillaDaniela-mökkivapaana?
Vapaat ajat löytyvät varauskalenterista.
Mikä on majoituksen kapasiteettiDaniela-mökki?
Hirsimökki majoittaa 20 henkilöä. Majoituksessa ei näiden oleskelujenne aikana ole muita vieraita.
Mitä hyvinvointipalveluita majoitus tarjoaaDaniela-mökki?
Daniela-mökki tarjoaa saunu, vonkajší bazén.
Sallitaanko lemmikit tässä majoituksessaDaniela-mökkilemmikin kanssa? Paljonko koirasta maksetaan?
Majoittuminen koiran kanssa sallittu maksua vastaan. Laske tarkat hinnat tästä.
Mikä on majoituksen hinnat yöltä?Daniela-mökki?
Majoituksen hinnat Daniela-mökki voivat vaihdella (esim. oleskelun ajankohdan tai henkilöiden määrän mukaan). Laske tarkat hinnat tästä.
Mikä on majoituksen vähimmäis-yöpymisaika?Daniela-mökki?
Majoituksen vähimmäis-yöpymisaikaDaniela-mökki muuttuu oleskelusi ajankohdasta riippuen. Laske tarkat hinnat tästä.

Näköalapaikat lähellä

Ondřej Kroupa
Omistaja ei asu kohteessa
+420 777 633 ... näytä numero