Mökki Sofia Vernár Superisäntä

Hlavná 316 , 059 17, Vernár, Slovakia
Mökki Sofia Vernár
Mökki Sofia Vernár
Mökki Sofia Vernár
Mökki Sofia Vernár
Mökki Sofia Vernár
Mökki Sofia Vernár
Mökki Sofia Vernár
Mökki Sofia Vernár
Mökki Sofia Vernár
Mökki Sofia Vernár
+5 valokuvat
Jozef MlynarčíkOmistaja ei asu kohteessa
+421 904 074 xxx

Arvostelut

4,8
48 arviot
Dusan5

Všetko bolo v poriadku.

Jozef5

Udržiavaná a čistá chata v kľudnej časti na začiatku obce. Majiteľ je veľmi príjemný a zhovorčivý človek. Chata ponúka dostatok priestoru pre 10 ľudí. Parkovanie je bezproblémové hneď v blízkosti objektu. Vrelo odporúčam toto ubytovanie:)

Lidmila5

Veľmi príjemný domček, pán majiteľ super človek, deti si to užili, krásna príroda nemám čo vytknúť

Max. 16 henkilöäjoista 4 lisävuodetta
1 mökki
6 makuuhuonetta4 kylpyhuonetta, 4x WC
Koira sallittumaksua vastaan
Ilmainen pysäköinti
superisäntä
vain meille
perheille lasten kanssa
ryhmävaraukset
kahdelle
pienen koiran kanssa
isen koiran kanssa
tulentekopaikan kanssa
paviljongin kanssa
takalla varustettu
grillillä
ulkoterassilla
aidatulla pihalla
ei aterioita
edullinen

Saatavuuskalenteri

Tietoa majoituksesta

Paikan päällä: Tulentekopaikka, Paviljonki, Ulkoterassi, Katri, Puutarhan keinu, Grilli
Lapsille: Trampoliini, Liukumäki, Lasten keinu
Pysäköinti: Pysäköinti kohteen läheisyydessä
Sijainti: Kylän reunalla, metsän lähellä
Uinti: Aquacity Poprad (20,8 km)
Linna / Linna: Muránin linna (31,2 km),
Luola: Dobšinskan jääluola (13,5 km)
Kaikki nähtävyydet

Mukavuutta ja lapsille sopivia aktiviteetteja Slovakian paratiisissa!

Chalupa Sofia Vernár sijaitsee Vernárin kylän laidalla metsän vieressä. Mökki majoittaa 16 henkilöä (joista 4 lisävuodetta) 6 makuuhuoneessa (4 kylpyhuonetta, 4 wc:tä). Majoitus on käytettävissä vain teille. Koira on sallittu lisämaksua vastaan. Ulkona on huvimaja, keitin, puutarhakeinu, grilli, nuotiopaikka ja ulkoterassi. Majoitus sopii lapsiperheille, käytettävissä trampoliini, keinu ja liukumäki. Tontti on aidattu. Pysäköinti on mahdollista 12 autolle kiinteistön yhteydessä.Lue lisää...

Perustiedot

Saapuminen majoitukseen:alkaen 14:00 - asti 00:00
Lähdön päivämäärä:alkaen 00:00 - asti 10:00
Pysäköintimahdollisuudet:12 pysäköintipaikkaa, kohteen läheisyydessä, ilmainen (täysin sisältyy majoituksen hintaan)
Asuuko omistaja kohteessa?EI, omistaja (ylläpitäjä) ei oleskele / asu kohteessa lomasi aikana
Lemmikin kanssa majoittuminen?SALLITTU, ei rajoituksia, maksua vastaan (omistajan kanssa sovittaessa)
Onko majoitus aidattu?Kyllä, kohde on aidattu
Onko majoitus esteetön?EI, rakennus ei ole esteetön
Lämmitys:Keskuslämmitys, Kiinteän polttoaineen lämmitys, Takkalämmitys
Sallitaanko tupakointi kohteessa?Sisätiloissa tupakointi EI OLE sallittua
Puhelinverkko:Telekom, Orange, O2, 4ka
Ruokailuvaihtoehdot:Ei aterioita
Emme hyväksy:Meluisat juhlat ja bileet
GPS:48.927159, 20.278450 näytä kartalla
Alueet:Slovakian kansallispuisto , Slovenské rudohorie, Sokolia laakso, Slovakian paratiisi, Pohjois-Slovakia, Itä-Karpatien suojelualue , Itä-Slovakia
Kauppa:1 km
Ravintola:1 km
Juna (rautatieasema):19 km
Bussi (pysäkki):300 m

Varustelu

Internet-yhteys kohteessa:kyllä, WiFi
Kohteen alueella:Paviljonki, Grilli, Katri, Tulentekopaikka, Puutarhan keinu, Ulkoterassi
Lapsille sopivat mahdollisuudet kohteessa / kohteen alueella:Lasten keinu, Trampoliini, Liukumäki
Urheilumahdollisuudet kohteessa / kohteen alueella:Pöytäjalkapallo
Lisäpalvelut kohteessa:Suksisäilytys, Pyörävarasto, Silitysrauta
Yhteiset tilat kohteessa / kohteen alueella:Ruokailutila
Majoitus sopii:Pyöräilijöille, Moottoripyöräilijöille, Perheille lasten kanssa, Seniorit, Ryhmävaraukset, Turisteille, Opiskelijoille
Majoitus sopii:Aktiiviloma, Kevätlomalle, Kesäksi, Hiihtolomalle, Talvilomalle, Juhla, Lomakuponit, Viikonloppulomat, Kouluretki, Tiimiyhteistyö

Usein kysytyt kysymykset

Milloin majoitus on saatavillaMökki Sofia Vernárvapaana?
Vapaat ajat löytyvät varauskalenterista.
Mikä on majoituksen kapasiteettiMökki Sofia Vernár?
Mökki majoittaa 16 henkilöä (josta on 4 lisävuodetta). Majoituksessa ei näiden oleskelujenne aikana ole muita vieraita.
Sallitaanko lemmikit tässä majoituksessaMökki Sofia Vernárlemmikin kanssa? Paljonko koirasta maksetaan?
Majoittuminen koiran kanssa sallittu maksua vastaan. Laske tarkat hinnat tästä.
Mikä on majoituksen hinnat yöltä?Mökki Sofia Vernár?
Majoituksen hinnat Mökki Sofia Vernár voivat vaihdella (esim. oleskelun ajankohdan tai henkilöiden määrän mukaan). Laske tarkat hinnat tästä.
Mikä on majoituksen vähimmäis-yöpymisaika?Mökki Sofia Vernár?
Majoituksen vähimmäis-yöpymisaikaMökki Sofia Vernár muuttuu oleskelusi ajankohdasta riippuen. Laske tarkat hinnat tästä.

Näköalapaikat lähellä

Jozef Mlynarčík
Omistaja ei asu kohteessa
+421 904 074 ... näytä numero