Srub Klepáčov

Klepáčov 32, 788 16, Sobotín - Klepáčov, Tšekki
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Dětské hřiště
Vířivka
Sauna
Kuchyň
Obývací prostor
Ložnice
Ložnice
Ložnice
Ložnice
Obývací prostor
Obývací prostor
Vířivka
Wellness
Wellness
Sauna
Koupelna
Koupelna
Terasa
Ohniště
Dětské hřiště
Zahrada
Zahrada
+20 valokuvat
Martin JankujOmistaja ei asu kohteessa
+420 602 564 xxx

Arvostelut

5
1 arvio
Pavlína5

Ubytování ve skutečnosti se shodovalo s popisem a fotkami v prezentaci, za nás spokojenost.

Max. 10 henkilöäjoista 2 lisävuodetta
1 mökki
4 makuuhuonetta1 kylpyhuone, 1x WC
Koira ei ole sallittu
Ilmainen pysäköinti
vain meille
perheille lasten kanssa
ryhmävaraukset
kahdelle
kylpylä ammeella
saunan kanssa
wellnessillä
tulentekopaikan kanssa
lasten leikkipaikalla
takalla varustettu
grillillä
ulkoterassilla
ei aterioita
edullinen

Saatavuuskalenteri

Tietoa majoituksesta

Hyvinvointi: sauna, Kuuma poreallas
Paikan päällä: Tulentekopaikka, Ulkoterassi, Terassi, Grilli
Lapsille: Lasten leikkipaikka, Kiipeilyteline, Liukumäki, Hiekkalaatikko, Lasten keinu
Pysäköinti: Pysäköinti kohteen läheisyydessä
Sijainti: Kylän reunalla, metsän lähellä, puron äärellä
Hiihto: Klepáčov hiihtokeskus (700 m)
Uinti: Linna-resortti Sobotín (10,3 km)
Linna / Linna: Veľké Losinyn linna (16,4 km),
Luola: Patzeltin luola (51,3 km)
Kaikki nähtävyydet

Kaunis hirsimökki kylpyläosastolla.

Srub Klepáčov sijaitsee Sobotín - Klepáčov kylän laidalla metsän ja puron vieressä. Hirsimökki majoittaa 10 henkilöä (joista 2 lisävuodetta) neljässä makuuhuoneessa (1 kylpyhuone, 1 wc). Majoitus on vain teidän käytössä. Lemmikkien kanssa ei saa majoittua. Käytettävissä ovat sauna ja poreallas. Ulkona on terassi, grilli, nuotiopaikka ja ulkokalusteita. Majoitus sopii perheille, käytössä on hiekkalaatikko, leikkipaikka, kiipeilyteline, keinu ja liukumäki. Pysäköinti onnistuu kolmelle autolle kohteessa.

Perustiedot

Saapuminen majoitukseen:alkaen 14:00
Lähdön päivämäärä:asti 10:00
Pysäköintimahdollisuudet:3 pysäköintipaikkaa, kohteen läheisyydessä, ilmainen (täysin sisältyy majoituksen hintaan)
Asuuko omistaja kohteessa?EI, omistaja (ylläpitäjä) ei oleskele / asu kohteessa lomasi aikana
Lemmikin kanssa majoittuminen?Ei sallittu
Onko majoitus aidattu?Ei, kohde ei ole aidattu
Onko majoitus esteetön?EI, rakennus ei ole esteetön
Lämmitys:Sähkölämmitys, Takkalämmitys, Kiinteän polttoaineen lämmitys
Sallitaanko tupakointi kohteessa?Sisätiloissa tupakointi EI OLE sallittua
Puhelinverkko:O2, T-mobile CZ, Vodafone
Ruokailuvaihtoehdot:Ei aterioita
GPS:50.011818, 17.148674 näytä kartalla
Alueet:Jeseníky, Pohjois-Moravia, Morava
Kauppa:1 km
Ravintola:1 km
Juna (rautatieasema):10 km
Bussi (pysäkki):200 m

Varustelu

Majoituksen teema:Romanttinen
Internet-yhteys kohteessa:kyllä, WiFi
Kohteen alueella:Grilli, Tulentekopaikka, Terassi, Ulkoterassi
Lapsille sopivat mahdollisuudet kohteessa / kohteen alueella:Lasten keinu, Lasten leikkipaikka, Hiekkalaatikko, Kiipeilyteline, Liukumäki
Hyvinvointi ja rentoutuminen kohteessa / kohteen alueella:sauna, Kuuma poreallas
Majoitus sopii:Vaativille, Perheille lasten kanssa, Seniorit, Ryhmävaraukset, Turisteille
Majoitus sopii:Aktiiviloma, Kevätlomalle, Kesäksi, Hiihtolomalle, Talvilomalle, Rentoutumislomat

Usein kysytyt kysymykset

Milloin majoitus on saatavillaSrub Klepáčovvapaana?
Vapaat ajat löytyvät varauskalenterista.
Mikä on majoituksen kapasiteettiSrub Klepáčov?
Hirsimökki majoittaa 10 henkilöä (josta on 2 lisävuodetta). Majoituksessa ei näiden oleskelujenne aikana ole muita vieraita.
Mitä hyvinvointipalveluita majoitus tarjoaaSrub Klepáčov?
Srub Klepáčov tarjoaa vírivku, saunu.
Sallitaanko lemmikit tässä majoituksessaSrub Klepáčovlemmikin kanssa? Paljonko koirasta maksetaan?
Lemmikin kanssa oleskelu ei ole sallittua.
Mikä on majoituksen hinnat yöltä?Srub Klepáčov?
Majoituksen hinnat Srub Klepáčov voivat vaihdella (esim. oleskelun ajankohdan tai henkilöiden määrän mukaan). Laske tarkat hinnat tästä.
Mikä on majoituksen vähimmäis-yöpymisaika?Srub Klepáčov?
Majoituksen vähimmäis-yöpymisaikaSrub Klepáčov muuttuu oleskelusi ajankohdasta riippuen. Laske tarkat hinnat tästä.

Näköalapaikat lähellä

Martin Jankuj
Omistaja ei asu kohteessa
+420 602 564 ... näytä numero