Apartman Grich

Sv. Rodiny 20, 059 07, Lendak , Slovačka
Kuchyňa
Obývačka s balkónom
Spálňa
Spálňa
Chodba
Kúpeľňa
Kúpeľňa
Balkón
Pohľad z dvora
Apartman Grich
Detské hračky
Exteriér
Obec LENDAK
Exteriér
Exteriér
+10 fotografija
Mária GrichováVlasnik živi u objektu
+421 908 970 xxx

Recenzije

4,9
8 ocjena
Jan5

Ubytovanie prebehlo bez problémov.

Lucia5

Príjemné ubytovanie v podkroví RD, izby čisté, dobre zariadené, veľmi milá domáca, dobrá poloha, veľa možností na turistiku. Uvítali sme možnosť domácej stravy podľa želania a využili ju. Musím povedať, že bola vynikajúca :-P Bez starostí, po celodennom výlete sme si pochutili na kompletnom menu, ktoré bolo naozaj veľmi chutné :-) Radi si niekedy zopakujeme.

Lenka5

Ochota, ústretovosť, láskavosť majiteľky. Zúčastniť sa na sv.omši, návštevy miestneho múzea. Navštíviť napríklad blízku Beliansku jaskyňu, absolvovať túry do okolia Vysokých Tatier. Veľmi dobre sa dá dostať napr. do Tatranskej Lomnice, Starého Smokovca, Štrbského plesa autobusom priamo z Lendaku. Vyhnete sa tak problémom s drahým parkovaním v daných oblastiach.

Max. 10 osobaod toga 3 pomoćna kreveta
1 apartman
3 spavaće sobe1 kupaonica, 2x WC
Pas dozvoljenuz naknadu
besplatno parkiranje
samo za nas
za obitelji s djecom
za dvoje
sa kućnim ljubimcem
s velikim kućnim ljubimcem
s roštiljem
s vanjskim prostorom za sjedenje
s ograđenim dvorištem
bez hrane
povoljno

Kalendar zauzetosti

O smještaju

Uz objekt: Vanjski prostor za sjedenje, Kotlić, Roštilj
Za djecu: Igračke, Dječja stolica, Dječji krevetić, Trampolin, Pješčanik, Dječja ljuljačka
Parking: Parking kod objekta
Lokacija: Na rubu sela
Kupanje: Termalni park Vrbov (25,1 km)
Skijanje: Bachledka Ski and Sun (9,2 km)
Dvorac / Zamk: Kežmarski dvorac (16,7 km),
Špilja: Bjeljanska špilja (4,2 km)
Sve atrakcije

Ugodan smještaj po povoljnoj cijeni.

Apartman Grich nalazi se na rubu mjesta Lendak. Apartman može primiti 10 osoba (od kojih su 3 dodatna ležaja) u 3 spavaće sobe (1 kupaonica, 2x WC). Smještaj je ekskluzivan za vas. Boravak sa psom je dopušten uz nadoplatu. Vanjski sadržaji uključuju kotlić, roštilj i prostor za sjedenje. Prikladno za obitelji s djecom, dostupni su igračke, pijesak, dječji krevetić, dječja stolica, trampolin i dječja ljuljačka. Parcela je ograđena. Parkiranje za 3 automobila uz objekt.Pročitaj više...

Osnovne informacije

Dolazak na odmor:od 14:00
Odjava:do 10:00
Mogućnosti parkiranja:3 parkirna mjesta, kod objekta, bezplatno (potpuno uključeno u cijenu smještaja)
Vlasnik živi u objektu?DA, vlasnik (upravitelj) boravi / živi u objektu tijekom boravka
Boravak s kućnim ljubimcem?DOZVOLJENO, bez ograničenja, uz naknadu (uz dogovor s vlasnikom)
Je li smještaj ograđen?DA, objekt je ograđen
Je li smještaj prilagođen osobama s invaliditetom?NE, objekt nije prilagođen osobama s invaliditetom
Grijanje:Centralno, Plinsko
Pušenje u objektu dopušteno?Pušenje u zatvorenom NIJE dozvoljeno
Mobilni signal:Telekom, T-mobile CZ, Orange, O2, 4ka
Opcije prehrane:Bez hrane
Ne prihvaćamo:Buke proslave i tulumi, Skupina mladih ljudi
GPS:49.232000, 20.362720 prikaži na karti
Regije:Bachledova dolina, Belianske Tatry, Tatranski nacionalni park, Zamagurje, Tatry, Spišská Magura, Visoke Tatry, Levočske planine, Sjeverna Slovačka, Zaštićeno područje Istočni Karpati, Spiš, Istočna Slovačka
Trgovina:200 m
Restoran:200 m
Vlak (željeznička stanica):15 km
Autobus (stanica):200 m

Oprema

Internet veza u objektu:Da, WiFi
U objektu / na području objekta:Roštilj, Kotlić, Vanjski prostor za sjedenje
Mogućnosti za djecu u objektu / na području objekta:Dječja ljuljačka, Dječji krevetić, Dječja stolica, Igračke, Pješčanik, Trampolin
Sportske mogućnosti u objektu / na području objekta:Stolni nogomet
Dodatne usluge u objektu:Čuvanje bicikala
Društveni prostori u objektu / na području objekta:Blagovaonica
Agroturizam u objektu / na području objekta:Kućni ljubimci
Smještaj je pogodan za:Za bicikliste, Za motocikliste, Za poslovna putovanja, Za radnike, Za obitelji s djecom, Za starije osobe, Za turiste, Za četvoro
Smještaj je pogodan za:Agroturizam, Aktivan odmor, Za proljetne praznike, Za ljeto, Za skijanje, Za zimski odmor, Pokraj konja, Rekreacijski vaučeri, Vikend odmori

Često postavljana pitanja

Po čemu je vaš smještaj poseban? Zašto bi zainteresirani trebao odabrati upravo vaš smještaj?
Imamo prekrasan pogled na Tatru, ograđeno dvorište s penjalicama, trampolinom i prostorom za sjedenje. Vrlo ljubazna domaćica. U susjedstvu se drže konji s ponijem. Mogućnost jahanja na konju, poniju ili u kočiji.
Koji program preporučujete svojim gostima u slučaju kiše?
Posjet lokalnom muzeju gdje imate priliku odjenuti tradicionalnu nošnju. 3 km do Belianske špilje. U okolnim hotelima postoji kvalitetan wellness, 30 km do AquaCity Poprad. Dječji park Hozelec, Dobrá hračka - Tatranská Lomnica.
Koje aktivnosti preporučujete vašim gostima u okolici kuće za odmor?
Planinarenje, vožnja kočijom s konjima do lokalnog košara, ljeti prirodno kupanje u rijeci Biela voda, posjet lokalnom muzeju s nošenjem nošnje, posjet Belianskoj špilji, Bachledova staza kroz krošnje drveća, Lomnicki štit i mnoštvo drugih aktivnosti u Visokim Tatrama.
Koje aktivnosti za djecu preporučujete u okolici kuće za odmor?
U dvorištu penjalice, trampolin, romobili, ljuljačke. Ograđeno dvorište, 200 m javno dječje igralište i slastičarnica s pizzom. U Bachledovoj 9 km Kraljevstvo šume, Dinopark 10 km. 3 km biciklistička staza. 500 m potok pogodan za ljetno kupanje, 30 km AquaCity Poprad, Hozelec - dječje igralište.
Koliko je Apartman Grich udaljen od najbližeg kupališta?
17 km kupalište u Kežmarku, 20 km termalno kupalište Vrbov, 30 km AquaCity Poprad, 10 km kupališta i wellness u hotelskim kompleksima na Tatram, 20 km poljska kupališta Tatranská Bialka, Bukovina, Goroncy Potok
Koliko je Apartman Grich udaljen od skijaške staze?
9 km u svim smjerovima velika skijaška središta Bachledova, Ždiar, Lomnicki štit
Kako to funkcionira pri dolasku na boravak?
Prije dolaska nas nazovite, domaćica će vas primiti i predati ključeve.
Kada i kako se plaća smještaj?
Plaćanje putem računa ili gotovinom po dogovoru. Avans unaprijed 20% od cijene.
Mogu li autom doći direktno do smještaja u slučaju lošeg vremena?
Nisu potrebne zimske lance.
Kada je smještaj Apartman Grich slobodno?
Slobodni termini su dostupni u kalendaru zauzetosti.
Koji je kapacitet smještaja Apartman Grich?
Apartman smješta 10 osoba (od toga su 3 pomoćni ležajevi). Tijekom vašeg boravka u objektu neće biti drugih gostiju.
Dozvoljava smještaj Apartman Grichboravak sa psom? Koliko se plaća za psa?
Boravak s psom je dozvoljen uz naknadu. Izračunajte točne cijene ovdje.
Kolika je cijena boravka u smještaju Apartman Grich?
Cijene u smještaju Apartman Grich se mogu razlikovati (npr. ovisno o terminu vašeg boravka ili broju osoba). Izračunajte točne cijene ovdje.
Koji je minimalni broj noćenja u smještaju Apartman Grich?
Minimalni broj noćenja u smještaju Apartman Grich se mijenja ovisno o terminu vašeg boravka. Izračunajte točne cijene ovdje.

Atrakcije u okolici

Mária Grichová
Vlasnik živi u objektu
+421 908 970 ... prikaži broj