Villa Vivenot

Malá Morávka 73, 793 36, Malá Morávka, Češka
Exteriér v zimě
Exteriér
Exteriér
Venkovní posezení
Standard Double
Standard Double
Standard Double
Třílůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
Čtyřlůžkový pokoj
Apartmán č. 6
Apartmán č. 6
Apartmán č. 6
Apartmán č. 6
Apartmán č. 6
Apartment Double
Apartment Double
Apartment Double
Apartment Double
Pokoj
Pokoj
Pokoj
Pokoj
Pokoj
Pokoj
Společná kuchyně
Společná kuchyně
Společenská místnost
Interiér
Interiér
Interiér
Vinný sklep
Sauna
Venkovní posezení
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
+38 fotografija
UbytovatelVlasnik ne živi u objektu
+420 777 745 xxx
Max. 20 osobaod toga 4 pomoćna kreveta
4 sobe, 2 apartmani
6 spavaćih soba6 kupaonica, 6x WC
Pas dozvoljensamo mali, uz naknadu
besplatno parkiranje
za obitelji s djecom
za grupe
za dvoje
sa saunom
sa kućnim ljubimcem
s dječjim igralištem
s paviljonom
s roštiljem
s vanjskim prostorom za sjedenje
s ograđenim dvorištem
bez hrane
povoljno

Kalendar zauzetosti

O smještaju

Wellness: Sauna
Uz objekt: Paviljon, Vanjski prostor za sjedenje, Terasa, Roštilj
Za djecu: Dječje igralište, Dječja stolica, Dječji krevetić, Dječja ljuljačka
Parking: Parking kod objekta
Lokacija: Izvan sela, pokraj šume
Skijanje: Ski centar Myšák (1,8 km)
Kupanje: Wellness Centar Bruntál (16,7 km)
Dvorac / Zamk: Dvorac Bruntál (15,1 km),
Špilja: Špilja Na Pomezí (36,6 km)
Sve atrakcije

Udoban smještaj sa saunom u prekrasnom okruženju Jesenika.

Vila Vivenot nalazi se izvan naselja Malá Morávka kraj šume. 4 sobe i 2 apartmana mogu smjestiti 20 osoba (uključujući 4 pomoćna ležaja) u 6 spavaćih soba (6 kupaonica, 6x WC). Mogu se smjestiti više nezavisnih grupa. Boravak s malim psom moguć je uz nadoplatu. Na raspolaganju je sauna. Izvana se nalaze sjenica, terasa, roštilj i vanjski prostor za sjedenje. Smještaj je prikladan za obitelji s djecom, dostupni su dječji krevetić, dječja stolica, dječje igralište i dječja ljuljačka. Parcela je ograđena. Parking je moguć za 10 automobila uz objekt.

Osnovne informacije

Dolazak na odmor:od 14:00 - do 18:00
Odjava:od 09:00 - do 10:00
Mogućnosti parkiranja:10 parkirnih mjesta, kod objekta, bezplatno (potpuno uključeno u cijenu smještaja)
Vlasnik živi u objektu?NE, vlasnik (upravitelj) ne boravi / ne živi u objektu tijekom boravka
Boravak s kućnim ljubimcem?DOZVOLJENO, samo mala pasmina, uz naknadu (uz dogovor s vlasnikom)
Je li smještaj ograđen?DA, objekt je ograđen
Je li smještaj prilagođen osobama s invaliditetom?NE, objekt nije prilagođen osobama s invaliditetom
Grijanje:Centralno
Pušenje u objektu dopušteno?Pušenje u zatvorenom NIJE dozvoljeno
Mobilni signal:O2, T-mobile CZ, Vodafone
Opcije prehrane:Bez hrane
Preferiramo:Obitelji s djecom
Ne prihvaćamo:Pušači
GPS:50.020130, 17.311695 prikaži na karti
Regije:Jeseníky, Sjeverna Morava, Morava
Trgovina:700 m
Restoran:350 m
Vlak (željeznička stanica):1,3 km
Autobus (stanica):550 m

Oprema

Internet veza u objektu:Da, WiFi
U objektu / na području objekta:Paviljon, Terasa, Vanjski prostor za sjedenje, Roštilj
Mogućnosti za djecu u objektu / na području objekta:Dječji krevetić, Dječja stolica, Dječje igralište, Dječja ljuljačka
Sportske mogućnosti u objektu / na području objekta:Bicikli
Wellness i relaksacija u objektu / na području objekta:Sauna
Dodatne usluge u objektu:Čuvanje bicikala, Ski room, Sušila za skijaške čizme
Društveni prostori u objektu / na području objekta:Vinski podrum
Kongresne mogućnosti u objektu / na području objekta:Posudba tehničke opreme
Smještaj je pogodan za:Za bicikliste, Za obitelji s djecom, Za turiste, Za četvoro, Za grupe
Smještaj je pogodan za:Aktivan odmor, Poslovni događaji, Za proljetne praznike, Za ljeto, Za skijanje, Za zimski odmor, Vikend odmori

Često postavljana pitanja

Kada je smještaj Villa Vivenot slobodno?
Slobodni termini su dostupni u kalendaru zauzetosti.
Koji je kapacitet smještaja Villa Vivenot?
4 sobe a 2 apartmani smješta 20 osoba (od toga su 4 pomoćni ležajevi). U objektu je moguće smjestiti više samostalnih i neovisnih grupa.
Koje wellness sadržaje nudi smještaj Villa Vivenot?
Villa Vivenot nudi saunu.
Dozvoljava smještaj Villa Vivenotboravak sa psom? Koliko se plaća za psa?
Boravak s malim psom je dozvoljen uz naknadu. Izračunajte točne cijene ovdje.
Kolika je cijena boravka u smještaju Villa Vivenot?
Cijene u smještaju Villa Vivenot se mogu razlikovati (npr. ovisno o terminu vašeg boravka ili broju osoba). Izračunajte točne cijene ovdje.
Koji je minimalni broj noćenja u smještaju Villa Vivenot?
Minimalni broj noćenja u smještaju Villa Vivenot se mijenja ovisno o terminu vašeg boravka. Izračunajte točne cijene ovdje.

Atrakcije u okolici

Ubytovatel
Vlasnik ne živi u objektu
+420 777 745 ... prikaži broj