Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
fínska sauna
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
pre páriky ZDARMA romantická výzdoba
kompletne vybavená kuchynská linka
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
k dispozícii postieľka
Sodyba Horbek
kalčeto
kávovar na zrnkovú kávu
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
Pieniny - hojdačka s nádhernými výhľadmi
5 minút peši od chaty - prírodné jazero Kráter s možnosťou kúpania + sú pri jazere dva malé bazéniky
pár km od chaty rybník s možnosťou rybolovu pre rybárov, nerybárov a aj pre deti
Pieniny
ihrisko v Nestville Hniezdne
Hrad Stará Ľubovňa
bludisko Viktóriine záhrady
altánok + krb
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
k dispozícii kotlík na guláš
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
pračka
detský kútik s hračkami
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
túra Vyšné Ružbachy - Veterný vrch, naskytne sa Vám krásny 360° výhľad na okolie
areál Kúpeľov Vyšné Ružbachy
areál Kúpeľov Vyšné Ružbachy
areál Kúpeľov Vyšné Ružbachy
areál Kúpeľov Vyšné Ružbachy
Vyšné Ružbachy
Vyšné Ružbachy
prameň lásky Vyšné Ružbachy
Sodyba Horbek
SkiPark Vyšné Ružbachy
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
Sodyba Horbek
jacuzzi kúpacia kaďa s ohrevom a masážnymi tryskami a LED osvetlením
Sodyba Horbek
výhľad z terasy
Sodyba Horbek
pred obcou Vyšné Ružbachy
Sodyba Horbek
jazierko Kráter Vyšné Ružbachy
Sodyba Horbek
klzisko v Nestville park v Hniezdnom
Sodyba Horbek
SkiPark Vyšné Ružbachy
SkiPark Vyšné Ružbachy
SkiPark Vyšné Ružbachy
+69 nuotraukos
Peter MituraSavininkas negyvena objekte
+421 918 465 xxx

Atsiliepimai

4,8
34 įvertinimai
Paulína5

Všetko ok, dakujeme

Paula5

na pobyt sme boli so psíkom, pozemok je celý oplotený a hneď pri chate je chodník do lesa, chata čistá, perfektne vybavená, kaďa TOP a večer to ticho a kľud SUPER

Stanislava5

Ďakujeme za krásny pobyt. Chata bola čistá a útulná so všetkým vybavením aj umývačkou riadu. Voda v kadi nás už pri príchode čakala príjemne nahriata. Nádherný výhľad a veľkým plusom bolo aj detské ihrisko, kde sa deti výborne zabavili. Určite odporúčame – za nás TOP!

Max. 8 asmenys
1 namelis
2 miegamieji1 vonia, 1x WC
Šuo leidžiamasmokant
Nemokamas parkingas
poilsio kuponas
tik mums
šeimoms su vaikais
grupėms
dviem
su sūkurine vonia
su pirtimi
su maudymosi kubilu
su sveikatingumo centru
su mažuoju šunimi
su dideliu šunimi
su laužaviete
su vaikų žaidimų aikštele
su pavėsine
su židiniu
su griliumi
su lauko sėdėjimu
su aptvertu sklypu
be maitinimo
pigu

Užimtumo kalendorius

Apie apgyvendinimą

Specialus pasiūlymas: Paskutinis laisvas terminas nuo 06 21 iki 06 26 už akcijinę kainą 100,- eurų/už naktį/visa sodyba su wellness = vonia + sauna NEMOKAMAI. Vaikams žaidimų aikštelė, batutas, smėlio dėžė, čiuožyklos, sūpynės, namelis. Paviljonas, grilis, katilas guljašui, laužavietė, žaidimų aikštelė. Visa teritorija aptverta, šuo leidžiamas.
Sveikatingumas: Pirtis, Maudymosi kubilas, Viryklė
Prie objekto: Laužavietė, Pavėsinė, Lauko sėdėjimas, Lauko židinys, Terasa, Kepsninė, Sodo sūpynės, Grilis
Vaikams: Vaikų žaidimų aikštelė, Vaikų kampelis, Žaislai, Vaikiška lovelė, Trambulina, Čiuožykla, Smėlio dėžė, Vaikiška sūpynė
Automobilių stovėjimas: Automobilių stovėjimas prie objekto
Vieta: Kaimelio pakraštyje, prie miško
Slidinėjimas: Skipark Vyšné Ružbachy (1 km)
Maudynės: Terminis baseinas Izabela (2 km)
Pilis / Dvaras: Podolínco pilis (8,3 km),
Urvas: Belianska ola (29,6 km)
Visos pramogos

Nuo 100,-eurų/naktis/visa trobelė su sveikatingumo zona įskaičiuota, žaidimų aikštelė, pavėsinė.

Sodyba Horbek yra Vyšné Ružbachy miesto pakraštyje prie miško. Sodyba talpina 8 asmenis 2 miegamuosiuose (1 vonios kambarys, 1 tualetas). Apgyvendinimas skirtas tik Jums. Gyvūnų laikymas leidžiamas už papildomą mokestį. Yra pirtis, maudymosi kubilas ir sūkurinė vonia. Lauke yra pavėsinė, katilas, terasa, sodo supynės, lauko židinys, kepsninė, laužavietė ir lauko poilsio zona. Apgyvendinimas tinka šeimoms su vaikais, yra žaislų, smėlio dėžė, vaikų lovelė, vaikų žaidimų aikštelė, batutas, vaikų supynės, žaidimų kampelis ir čiuožykla. Sklypas aptvertas. Automobilių stovėjimo vieta trims automobiliams prie objekto.Skaityti daugiau...

Pagrindinė informacija

Atvykimas į apgyvendinimą:nuo 15:00
Išvykimas iš apgyvendinimo:į 10:30
Automobilių stovėjimo galimybės:3 automobilių stovėjimo vietos, prie objekto, nemokama (visiškai įskaičiuota į apgyvendinimo kainą)
Ar savininkas gyvena objekte?NE, savininkas (administratorius) viešnagės metu nėra / negyvena objekte
Poilsis su naminiu gyvūnėliu?LEIDŽIAMA, be apribojimų, mokant (susitarus su savininku)
Ar apgyvendinimo vieta aptverta?TAIP, teritorija aptverta
Ar apgyvendinimas yra pritaikytas neįgaliesiems?NE, objektas nėra pritaikytas neįgaliesiems
Šildymas:elektrinis, kietu kuru, su židiniu
Rūkymas objekte leidžiamas?Rūkymas patalpose DRAUDŽIAMAS
Mobilus ryšys:Telekom, Orange, O2, 4ka, Vodafone
Maitinimo galimybės:Be maitinimo
Nepriimame:Triukšmingi renginiai ir vakarėliai
GPS:49.302209, 20.554141 rodyti žemėlapyje
Regionai:Pieninský nacionalinis parkas, Pieninai, Ľubovnianska aukštuma, Spišo Magūra, Zamagurie, Levočské kalnai, Šiaurės Slovakija, Apsaugota teritorija Rytų Karpatų, Spišas, Rytų Slovakija
Parduotuvė:500 m
Restoranas:500 m
Traukinys (geležinkelio stotis):Nižné Ružbachy 3 km
Autobusas (stotelė):500 m

Įranga

Apgyvendinimo tematika:Romantiška
Internetas objekte:Taip, WiFi
Prie objekto / objekto teritorijoje:Pavėsinė, Grilis, Kepsninė, Laužavietė, Terasa, Lauko sėdėjimas, Lauko židinys, Sodo sūpynės
Vaikų galimybės objekte / teritorijoje:Vaikiška sūpynė, Vaikiška lovelė, Vaikų žaidimų aikštelė, Vaikų kampelis, Žaislai, Smėlio dėžė, Trambulina, Čiuožykla
Sporto galimybės objekte / teritorijoje:Badmintonas, Krepšinis, Futbolas, Stalo futbolas
Sveikatingumas ir poilsis objekte / teritorijoje:Maudymosi kubilas, Pirtis, Viryklė
Apgyvendinimas tinka:Dviračių mėgėjams, Išrankiems, Verslo keliautojams, Darbininkams, Šeimoms su vaikais, Senyviems žmonėms, Grupėms, Turistams, Keturiems, Žvejams
Apgyvendinimas tinka:Aktyvios atostogos, Vaikų stovyklavietė, Ilgalaikis apgyvendinimas, Pavasario atostogoms, Vasarai, Slidinėjimui, Žiemos atostogoms, Šventė, Poilsio kuponai, Poilsio poilsiai, Savaitgalio poilsis, Mokykla gamtoje, Mokyklinė ekskursija, Sporto stovykla

Dažnai užduodami klausimai

Kada yra apgyvendinimas Sodyba Horbeklaisvi?
Laisvas datas rasite užimtumo kalendoriuje.
Kokia yra apgyvendinimo talpa Sodyba Horbek?
Namelis apgyvendina 8 asmenys. Jūsų viešnagės metu šiame objekte nebus apgyvendinti kiti svečiai.
Kokią SPA įrangą siūlo apgyvendinimas Sodyba Horbek?
Sodyba Horbek siūlo kúpaciu kaďu, vírivku, saunu.
Leidžia nakvynę Sodyba Horbek nakvynės su šunimi? Kiek kainuoja šuo?
Buvo leidžiama viešnagė su šunimi mokant. Apskaičiuokite tikslias kainas čia.
Kokia yra apgyvendinimo kainaSodyba Horbek?
Nakvynės kainos Sodyba Horbek gali skirtis (pvz., priklausomai nuo viešnagės laikotarpio ar žmonių skaičiaus). Apskaičiuokite tikslias kainas čia.
Koks yra minimalus nakvynės naktų skaičius Sodyba Horbek?
Minimalus nakvynės naktų skaičius Sodyba Horbek keičiasi priklausomai nuo jūsų viešnagės laikotarpio. Apskaičiuokite tikslias kainas čia.

Aplinkiniai objektai

Peter Mitura
Savininkas negyvena objekte
+421 918 465 ... rodyti numerį