Glamping Tiny house
Glamping Tiny house
Glamping Tiny house
Glamping Tiny house
Glamping Tiny house
Glamping Tiny house
Glamping Tiny house
Glamping Tiny house
Glamping Tiny house
Glamping Tiny house
Glamping Tiny house
Glamping Tiny house
Glamping Tiny house
Glamping Tiny house
Glamping Tiny house
+10 nuotraukų
RecepceSavininkas negyvena objekte
+420 736 260 xxx
Max. 2 asmenys
1 namelis
1 miegamasis1 vonia, 1x WC
Šuo leidžiamasmokant
Nemokamas parkingas
tik mums
grupėms
dviem
su mažuoju šunimi
su dideliu šunimi
su vaikų žaidimų aikštele
su pavėsine
su židiniu
su lauko sėdėjimu
su pusryčiais
be maitinimo
prabangus

Užimtumo kalendorius

Apie apgyvendinimą

Prie objekto: Pavėsinė, Lauko sėdėjimas
Vaikams: Vaikų žaidimų aikštelė
Automobilių stovėjimas: Automobilių stovėjimas prie objekto
Vieta: Miesto pakraštyje, prie miško
Maudynės: Nová Pláň maudykla (22,1 km)
Pilis / Dvaras: Sovineco pilis (24,1 km),
Urvas: Katerinos ola (55,5 km)
Visos pramogos

Patogus apgyvendinimas su židiniu.

Glamping Tiny house yra Moravský Beroun - Čabová miesto pakraštyje prie miško. Namelis apgyvendina 2 asmenis 1 miegamajame (1 vonios kambarys, 1 WC). Apgyvendinimas yra tik jūsų naudai. Leidžiama apsistoti su šunimi už papildomą mokestį. Siūlome pusryčius, pietus ir vakarienę. Lauke yra pavėsinė ir lauko sėdima vieta. Apgyvendinimas tinka šeimoms su vaikais, yra vaikų žaidimų aikštelė. Automobilių stovėjimo aikštelė yra prie objekto.Skaityti daugiau...

Pagrindinė informacija

Atvykimas į apgyvendinimą:nuo 14:00
Išvykimas iš apgyvendinimo:į 10:00
Automobilių stovėjimo galimybės:prie objekto, nemokama (visiškai įskaičiuota į apgyvendinimo kainą)
Ar savininkas gyvena objekte?NE, savininkas (administratorius) viešnagės metu nėra / negyvena objekte
Poilsis su naminiu gyvūnėliu?LEIDŽIAMA, be apribojimų, mokant (susitarus su savininku)
Ar apgyvendinimo vieta aptverta?NE, teritorija neaptverta
Ar apgyvendinimas yra pritaikytas neįgaliesiems?NE, objektas nėra pritaikytas neįgaliesiems
Šildymas:su židiniu
Rūkymas objekte leidžiamas?Rūkymas patalpose DRAUDŽIAMAS
Mobilus ryšys:T-mobile CZ, O2, Vodafone
Maitinimo galimybės:Be maitinimo, Su pietumis, Su pusryčiais, Su vakariene
GPS:49.797916, 17.453783 rodyti žemėlapyje
Regionai:Vidurio Morava, Jeseníky, Oderské kalnai, Šiaurės Morava, Morava
Parduotuvė:900 m
Restoranas:v areálu
Traukinys (geležinkelio stotis):3,2 km
Autobusas (stotelė):1,6 km

Įranga

Apgyvendinimo tematika:Romantiška
Internetas objekte:Taip, WiFi
Prie objekto / objekto teritorijoje:Pavėsinė, Lauko sėdėjimas
Vaikų galimybės objekte / teritorijoje:Vaikų žaidimų aikštelė
Bendros erdvės objekte / teritorijoje:Baras, Valgomasis, Restoranas
Apgyvendinimas tinka:Grupėms, Turistams
Apgyvendinimas tinka:Aktyvios atostogos, Pavasario atostogoms, Vasarai, Žiemos atostogoms, Savaitgalio poilsis

Dažnai užduodami klausimai

Ką dar svečias turėtų žinoti prieš atvykdamas?
Apribojimai vasaros atostogų metu:
Objektas yra vasaros stovyklos komplekso dalis. Liepos ir rugpjūčio mėnesiais reikia tikėtis didesnio vaikų judėjimo aplink objektą. Nuo 20 iki 22 valandos vyksta vakariniai renginiai, kurie gali būti triukšmingi. Liepos ir rugpjūčio mėnesiais objekte draudžiama organizuoti šventes, išleistuves ir būtina laikytis ramybės nuo 22 valandos.
Kada yra apgyvendinimas Glamping Tiny houselaisvi?
Laisvas datas rasite užimtumo kalendoriuje.
Kokia yra apgyvendinimo talpa Glamping Tiny house?
Namelis apgyvendina 2 asmenys. Jūsų viešnagės metu šiame objekte nebus apgyvendinti kiti svečiai.
Leidžia nakvynę Glamping Tiny house nakvynės su šunimi? Kiek kainuoja šuo?
Buvo leidžiama viešnagė su šunimi mokant. Apskaičiuokite tikslias kainas čia.
Kokia yra apgyvendinimo kainaGlamping Tiny house?
Nakvynės kainos Glamping Tiny house gali skirtis (pvz., priklausomai nuo viešnagės laikotarpio ar žmonių skaičiaus). Apskaičiuokite tikslias kainas čia.
Koks yra minimalus nakvynės naktų skaičius Glamping Tiny house?
Minimalus nakvynės naktų skaičius Glamping Tiny house keičiasi priklausomai nuo jūsų viešnagės laikotarpio. Apskaičiuokite tikslias kainas čia.
Recepce
Savininkas negyvena objekte
+420 736 260 ... rodyti numerį