Stella dzīvoklis

Studenohorská 15, 841 03, Bratislava, Slovākija
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Kuchyňa
Kuchyňa
Kuchyňa
Kuchyňa
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Kúpeľňa
Kúpeľňa
Okolie
Okolie
+10 fotogrāfijas
Andrea KondelováĪpašnieks nedzīvo objektā
+421 905 122 xxx

Atsauksmes

5
3 vērtējumi
Monika5

Všetko v poriadku.

Peter5

Všetko bolo v maximálnom poriadku.

Max. 4 personas
1 apartaments
2 guļamistabas1 vannas istaba, 1x WC
Suns nav atļauts
bezmaksas autostāvvieta
tikai mums
ģimenēm ar bērniem
diviem
bez ēdienreizēm
lēts

Aizpildījuma kalendārs

Par naktsmītni

Stāvvieta: Stāvvieta pie objekta
Atrašanās vieta: Pilsētā, pie meža
Slēpošana: Slēpošanas centrs Kamzík - Koliba (9,7 km)
Peldēšanās: Vasaras peldbaseins Lamač (2,3 km)
Pils / Pilsēta: Bratislavas pils (9,6 km),
Ala: Deravā klints alas (52,5 km)
Visas atrakcijas

Mūsdienīgs dzīvoklis Bratislavā - Lamači.

Stella dzīvoklis atrodas Bratislavas pilsētā pie meža. Dzīvoklī iespējama naktsmītne 4 personām 2 guļamistabās (1 vannas istaba, 1 tualete). Naktsmītne ir pieejama tikai jums. Dzīvnieku uzturēšana nav atļauta. Pie objekta iespējama autostāvvieta.

Pamata informācija

Ierašanās uz uzturēšanos:no 14:00
Izrakstīšanās no naktsmītnes:līdz 10:00
Autostāvvietas iespējas:pie objekta, bez maksas (pilnībā iekļauts naktsmītnes cenā)
Īpašnieks dzīvo objektā?NĒ, īpašnieks (pārzinis) neuzturas / nedzīvo objektā uzturēšanās laikā
Uzturēšanās kopā ar mājdzīvnieku?Nav atļauts
Vai naktsmītne ir nožogota?NĒ, objekts nav norobežots ar žogu
Vai naktsmītne ir pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem?NĒ, ēka nav bezbarjeru pieejama
Apsilde:Centrālais
Vai drīkst smēķēt objektā?Nesmēķēt telpās NAV atļauts
Mobilais signāls:O2, 4ka, Telekom, Orange
Ēdināšanas iespējas:Bez ēdienreizēm
GPS:48.193651, 17.055938 rādīt kartē
Reģioni:Podunajsko, Bratislavas reģions, Mazie Karepati, Aizsargājamā teritorija Mazie Karpaty, Bratislava un apkārtne, Dienvidu Slovākija, Donavas zemiene, Rietumslovākija
Veikals:350 m
Restorāns:400 m
Vilciens (dzelzceļa stacija):1,7 km
Autobuss (pietura):140 m

Aprīkojums

Interneta savienojums objektā:jā, WiFi
Papildu pakalpojumi objektā:Lifts, Veļasmašīna, Gludeklis
Naktsmītne ir piemērota:Biznesa ceļotājiem, Ģimenēm ar bērniem, Tūristiem, Četrām personām
Naktsmītne ir piemērota:Aktīvas brīvdienas, Pavasara brīvdienām, Vasarai, Ziemas atvaļinājumam, Vakarā atpūtas braucieni

Bieži uzdotie jautājumi

Kad ir naktsmītne Stella dzīvoklis brīvs?
Brīvos datumus skatiet pieejamības kalendārā.
Kāda ir naktsmītnes ietilpība Stella dzīvoklis?
Apartaments uzņem 4 personas. Jūsu uzturēšanās laikā šajā objektā nebūs citu viesu.
Vai naktsmītne atļauj Stella dzīvoklis uzturēšanās ar suni? Cik maksā par suni?
Uz suņiem domātas naktsmītnes nav atļautas.
Kāda ir naktsmītnes cenas par uzturēšanos Stella dzīvoklis?
Naktsmītņu cenas Stella dzīvoklis var atšķirties (piemēram, atkarībā no jūsu uzturēšanās termiņa vai personu skaita). Aprēķiniet precīzas cenas šeit.
Kāds ir minimālais uzturēšanās nakšu skaits naktsmītnē Stella dzīvoklis?
Minimālais uzturēšanās nakšu skaits naktsmītnē Stella dzīvoklis mainās atkarībā no Jūsu uzturēšanās laika. Aprēķiniet precīzas cenas šeit.

Apskates objekti apkārtnē

Andrea Kondelová
Īpašnieks nedzīvo objektā
+421 905 122 ... rādīt numuru