Chalet Strachan

Ždiar 530, 059 55 , Ždiar, Slovakkja
Chalet Strachan
Apartmán Šubiň
Wellness
Apartmán Šubiň
Apartmán Šubiň
Apartmán Šubiň
Apartmán Šubiň
Apartmán Šubiň
Apartmán Šubiň
Apartmán Muráň
Apartmán Muráň
Apartmán Muráň
Apartmán Muráň
Apartmán Muráň
Apartmán Muráň
Apartmán Muráň
Apartmán Muráň
Wellness
Chalet Strachan
Chalet Strachan
Chalet Strachan
Chalet Strachan
Wellness
Wellness
Výhľad
Chalet Strachan
Okolie
Chalet Strachan v jeseni
Výhľad z balkóna
Výhľad na Belianky
Chalet Strachan
Chalet Strachan
Chalet Strachan
Chalet Strachan
Chalet Strachan v zime
Chalet Strachan v zime
Chalet v zime
Čarovný les pri Chalete pre deti
Čarovný les pri Chalete pre deti
Chalet Strachan v zime
Chalet Strachan v zime
Fresh track zažite ako prví
Zasnežovanie na svahu
Bežecká trať pre bežecké lyžovanie
Chalet Strachan v zime
Chalet Strachan v zime
Večerné lyžovanie priamo pri objekte
+42 ritratti
RecepciaIs-sid ma jgħixx fl-immobbli
+421 905 151 xxx
Max. 9 persuni5 sodod żejda
2 appartamenti
2 kmamar tas-sodda2 banjijiet, 2x WC
Klieb permessibi ħlas
Parkeġġ b'xejn
vawċer ta' mistrieħ
għall-familji b' tfal
għal tnejn
bil-idromassġġ
b’sauna
bi spa
bil-klieb rra
bil-klieb kbar
b'kamra tan-nar
bi ħod ta' logħob għat-tfal
bi forn tal-ġebel
bi post ta' dehra barra
ħdejn it-turġien
wieqfa waħda
bla ikel
lussu

Kalendarju tal-okkupazzjoni

Dwar l-akkomodazzjoni

Wellness: Sauna, Massaġġi, Idromassagg
Mal-propjetà: Kamra tan-nar, Post ta' dehra barra, Terrazzin
Għat-tfal: Ħodd ta' logħob għat-tfal, Post tal-ħamrija
Parkeġġ: Parkeġġ qrib il-propjetà
Post: Wieqfa waħda ħdejn il-lokalità, ħdejn it-turġien, fil-muntanji
Is-skiing: Skiċentru Strednica (3,2 km)
Tħaddim fl-ilma: Aquacity Poprad (36,9 km)
Kastell / Palazz: Żewġ żżejjed Hohenlohe (9,3 km),
Għar: Għar ta' Belianska (13,1 km)
Kollha l-attrazzjonijiet

Veduta uniċi tal-Belianske Tatry, fil-qalb tan-natura, fil-fruntiera tal-foresta.

Chalet Strachan jinsab remoti ħdejn il-belt żgħira ta' Ždiar ħdejn is-sit ta' skijar u fil-muntanji. 2 appartamenti jipprovdu akkomodazzjoni għal 9 persuni (inklużi 5 sodod żejda) f'2 kmamara daħħal (2 kmamar tal-banju, 2 WC). Huwa possibbli li jiġu akkomodati diversi gruppi indipendenti separati. Huwa permess li tkun ma' kelb b'telef. Hemm sauna, massiġġi u jacuzzi disponibbli. Barra hemm terraza, post tan-nar u post ta' mistrieħ barra. L-akkomodazzjoni hija adattata għal familji b'tfal, u hemm sandbox u park tar-rigali tat-tfal. Hemm parkeġġ għal 2 karozzi ħdejn il-propjetà.Ikkteb aktar...

Informazzjoni bażika

Iddaħħal għal-lukanda:minn 14:00 - sa 20:00
Ħruġ mill-akkoljenza:minn 08:00 - sa 10:00
Għażliet ta' parkeġġ:2 postijiet tal-parkeġġ, qrib il-propjetà, b'xejn (kompletament inkluż fil-prezz tal-akkomodazzjoni)
Il-proprjetarju jgħix fil-post?LE, il-proprjetarju (mani7er) ma jkunx preżenti/jieqaf fil-proprjete0 matul il-waqt tal-waqfa
Tkunx ma’ annimal domestiċi?PERMESS, mingħajr limitu, bi ħlas (wara ftehim mal-propjetarju)
Il-lukanda għandha ħajt madwarha?LE, il-proprjetà mhix mgħottija b'ħajt
L-akkoljenza hija bla ostakli?LE, l-istruttura mhix bla ostakli
Tisħin:Elettriku, Bil-kamin, Fil-art
Jitħallew id-dipendenza fiċ-ċentru?Ma tippermettiex tisħan ġewwa
Signal mobbli:Telekom, Orange, O2, 4ka
Għażliet ta' ikliet:Bla ikel
Nistabbilixxu preferenza:Famili bi tfal, Għal adulti biss (mingħajr tfal), Aktar minn 25 sena, Aktar minn 35 sena
GPS:49.282071, 20.229747 uri fuq il-mappa
Reġjuni:Tatras ta' Belianske, Il-park nazzjonali Tatran, Tatri, Spišská Magura, Vysoké Tatry, Bachledova dolina, Slovenja ta' Fuq, Żona protetta Východné Karpaty, Spiš, Slovakkja tal-Lvant
ħanut:500 m
Ristorant:500 m
Ferrovija (stazzjon tal-ferrovija):25 km
Karozza tal-linja (stop):400 m

Tagħmir

Tema tal-allogg:Romantiku, B'tara
Aċċess għall-internet fil-propjetà:Iva, WiFi
Mal-propjetà / fil-kamp tal-propjetà:Kamra tan-nar, Terrazzin, Post ta' dehra barra
Għażliet għat-tfal fil-propjetà / fil-kamp tal-propjetà:Ħodd ta' logħob għat-tfal, Post tal-ħamrija
Għażliet sportivi fil-propjetà / fil-kamp tal-propjetà:Roti, Minigolf
Wellness u rilassament fil-propjetà / fil-kamp tal-propjetà:Massaġġi, Sauna, Idromassagg
Servizzi addizzjonali fil-propjetà:Kamra għall-għodod tax-xitwa, Ħażna għall-bajkels
L-akkomodazzjoni hija xierqa għal:Għall-bikers, Għall-għeżież, Għall-familji b' tfal, Għat-turisti, Għal erbgħa, Għal-istudenti
L-akkomodazzjoni hija adattata għal:Vakanza attiva, Għall-vaganzi tal-ħarifa, Għal is-sajf, Għal skiing, Għal vaganza ta' qima, Vaganzi ta' rilassament, Vjaġġ taż-żwieġ, Kumplament ta' weekend

Mistoqsijiet spiss mibgħuta

Meta huwa l-akkomodazzjoni Chalet Strachan ħielsa?
Ir-termini disponibbli ssibhom fil-kalendarju tal-okkupazzjoni.
Kemm kapacità għandha l-akkomodazzjoni Chalet Strachan?
2 appartamenti jalloggjaw 9 persuni (mill-inħawi hemm 5 sodod addizzjonali). Fil-post jista' jingħata akkomodazzjoni għal diversi gruppi indipendenti.
X'faċilitajiet wellness joffri l-akkomodazzjoni Chalet Strachan?
Chalet Strachan joffri vírivku, saunu.
Il-kunsens għax-xogħol akkomodazzjoni Chalet Strachan stazjonar bil-klieb? Kemm tiswa għall-kelb?
Il-waqfa mal-kelb hija permessa bi ħlas. Iċċekkja l-prezzijiet eżatti hawn.
Kemm joħroġ il-prezz għal skont fil-akkomodazzjoni Chalet Strachan?
Prezzijiet fl-akkomodazzjoni Chalet Strachan jistgħu jvarjaw (eż. skont id-data tal-waqfa tiegħek jew in-numru ta’ nies). Iċċekkja l-prezzijiet eżatti hawn.
X'inhi l-inqas tul fil-lejl ta' stazjonar fl-akkomodazzjoni Chalet Strachan?
L-inqas tul fil-lejl ta' stazjonar fl-akkomodazzjoni Chalet Strachan tinbidel skont id-data tal-waqfa tiegħek. Iċċekkja l-prezzijiet eżatti hawn.

Attrazzjonijiet fil-madwar

Recepcia
Is-sid ma jgħixx fl-immobbli
+421 905 151 ... uri n-numru