Appartement Ulrych

Chotyňská 177, 460 01, Liberec - Machnín, Tsjechië
Apartma Ulrych
Apartma Ulrych
Apartma 4
Apartma 4
Apartma 3
Apartma 1
Apartma 1
Apartma 1
Apartma 1
Apartma 1
Apartma 1
Apartmá 2
Apartmá 2
Apartmá 2
Apartmá 2
Apartma 3
Apartma 3
Apartma 3
Apartma 3
Apartma 3
Apartma 4
Apartma 4
Apartma 4
Exteriér
Exteriér
Parkování
Apartma Ulrych
Apartma Ulrych
Apartma Ulrych
Apartma Ulrych
+25 foto's
Richard UlrychEigenaar woont in het object
+420 603 278 xxx

Beoordelingen

4,9
4 beoordelingen
Gerard4,9

S ubytováním jsme byli spokojeni. Chyběla nám kuchyňka na vaření.

Max. 16 personenwaarvan 3 extra bedden
4 appartementen
4 slaapkamers4 badkamers, 4x WC
Hond toegestaantegen betaling
gratis parkeren
voor gezinnen met kinderen
voor groepen
voor twee personen
met sauna
met huisdier
met groot huisdier
met bbq
met buitenzitje
met omheind perceel
met ontbijt
zonder maaltijden
goedkoop

Beschikbaarheidskalender

Over de accommodatie

Wellness: Sauna
Bij het gebouw: Buitenzitje, Terras, Bbq
Voor kinderen: Kinderbedje
Parkeren: Parkeren bij het object
Locatie: Aan de rand van de stad
Skiën: Jizerská magistrála (15,4 km)
Zwemmen: Aquapark centrum Babylon (7,5 km)
Kasteel / Slot: Kasteel Frýdštejn (26,3 km),
Grot: Postojna-grot (36 km)
Alle attracties

Dicht bij stad en natuur van het Jizera-gebergte.

Appartement Ulrych ligt aan de rand van de stad Liberec - Machnín. 4 appartementen bieden plaats aan 16 personen (waarvan 3 extra bedden) in 4 slaapkamers (4 badkamers, 4x toilet). Meerdere onafhankelijke groepen kunnen hier verblijven. Verblijf met een hond is toegestaan tegen een vergoeding. Ontbijt wordt aangeboden. Een sauna is beschikbaar. Buiten zijn een terras, barbecue en buitenzitgedeelte. De accommodatie is geschikt voor gezinnen met kinderen, een kinderbedje is aanwezig. Het terrein is omheind. Parkeren is mogelijk voor 4 auto's bij het object.Lees meer...

Basisinformatie

Aankomst bij verblijf:vanaf 13:30 - tot 17:00
Vertrekdatum van verblijf:vanaf 07:00 - tot 10:00
Parkeermogelijkheden:4 parkeerplaatsen, bij het object, gratis (volledig inbegrepen in de accommodatieprijs)
Woont de eigenaar in het pand?JA, de eigenaar (beheerder) verblijft / woont tijdens het verblijf in het object
Verblijft u met een huisdier?TOEGESTAAN, onbeperkt, tegen betaling (in overleg met de eigenaar)
Is de accommodatie omheind?JA, het object is omheind
Is de accommodatie rolstoeltoegankelijk?NEE, het gebouw is niet drempelvrij
Verwarming:Centraal
Roken in het object toegestaan?Roken binnen NIET toegestaan
Mobiele ontvangst:T-mobile CZ, O2, Vodafone
Maaltijdopties:Zonder maaltijden, Met ontbijt
We accepteren niet:Luidruchtige feesten en parties, Groep jonge mensen, Rokers
GPS:50.792799, 14.989321 toon op kaart
Regio's:Tsjechisch noorden, Českolipsko
Winkel:400 m
Restaurant:4 km
Trein (station):800 m
Bus (halte):350 m

Voorzieningen

Internetverbinding op het terrein:Ja, WiFi
Bij het object / op het terrein:Bbq, Terras, Buitenzitje
Mogelijkheden voor kinderen in het object / op het terrein:Kinderbedje
Wellness en ontspanning in het object / op het terrein:Sauna
Accommodatie geschikt voor:Voor groepen, Voor gezinnen met kinderen, Voor toeristen, Voor vier personen
Accommodatie geschikt voor:Voor de zomer, Actieve vakantie, Voor wintervakantie, Weekendverblijven, Tijdens de voorjaarsvakantie

Veelgestelde vragen

Wanneer is de accommodatie Appartement Ulrych beschikbaar?
Vrije data vindt u in de bezettingskalender.
Hoeveel capaciteit heeft de accommodatie Appartement Ulrych?
4 appartementen accommoderen 16 personen (waarvan 3 extra bedden). In het object is het mogelijk om meerdere afzonderlijke onafhankelijke groepen te huisvesten.
Welke wellnessfaciliteiten biedt de accommodatie aan Appartement Ulrych?
Appartement Ulrych biedt aan saunu.
Heeft de accommodatie toestemming voor Appartement Ulrych verblijf met hond? Hoeveel kost het voor een hond?
Verblijf met hond is toegestaan tegen betaling. Bereken hier de exacte prijzen.
Wat is de prijs voor verblijf in de accommodatie Appartement Ulrych?
De prijzen in de accommodatie Appartement Ulrych kunnen variëren (bijvoorbeeld afhankelijk van de periode van uw verblijf of het aantal personen). Bereken hier de exacte prijzen.
Wat is het minimum aantal nachten verblijf in de accommodatie Appartement Ulrych?
Minimum aantal nachten verblijf in de accommodatie Appartement Ulrych verandert afhankelijk van de periode van uw verblijf. Bereken hier de exacte prijzen.

Attracties in de omgeving

Richard Ulrych
Eigenaar woont in het object
+420 603 278 ... toont nummer