Appartement Bojnice

Rekreačná 1488, 972 01, Bojnice, Slowakije
Spáľňa
Wellness
Wellness
Obývacia miestnosť
Jedálenský stôl
Obývacia miestnosť
Spáľňa
Spáľňa
Spáľňa
Spáľňa
Obývacia miestnosť
Obývacia miestnosť
Obývacia miestnosť
Obývacia miestnosť
Kuchyňa
Jedálenský stôl
Jedálenský stôl
Chodba
Kúpeľňa
Kúpeľňa
Kúpeľňa
Wellness
Wellness
Wellness
Wellness
Wellness
Wellness
Wellness
Wellness
Wellness
Wellness
Wellness
Wellness
Wellness
Exteriér
Exteriér
Okolie
+32 foto's
Tomas GajdosEigenaar woont niet in het object
+421 917 212 xxx

Beoordelingen

4,9
12 beoordelingen
Alena5

Bolo výborné. Všetko v poriadku, s majiteľom super komunikácia.

Milan5

Boli sme maximálne spokojní.

Radoslava5

Apartmán bol veľmi pekný, boli sme tu spokojní.

Max. 2 personen
1 appartement
1 slaapkamer2 badkamers, 1x WC
Hond niet toegestaan
gratis parkeren
vakantiebon
alleen voor ons
voor twee personen
met whirlpool
met sauna
met wellness
met open haard
met buitenzitje
met omheind perceel
zonder maaltijden
luxe

Beschikbaarheidskalender

Over de accommodatie

Wellness: Sauna, Whirlpool
Bij het gebouw: Buitenzitje, Terras
Parkeren: Parkeren bij het object
Locatie: In het stadscentrum, bij het bos
Skiën: Ski Cigeľ (14,9 km)
Zwemmen: Thermaal zwembad Čajka (2,4 km)
Kasteel / Slot: Kasteel Bojnice (1,9 km),
Grot: Prepoštská-grot (1,7 km)
Alle attracties

Luxe appartement voor twee personen met privé wellness (sauna + bubbelbad)!

Appartement Bojnice bevindt zich in het centrum van Bojnice, dicht bij het bos. Het appartement biedt plaats aan 2 personen in 1 slaapkamer (2 badkamers, 1x WC). De accommodatie is exclusief voor u beschikbaar. Verblijf met hond is niet toegestaan. Er is een sauna en een whirlpool beschikbaar. Buiten zijn er een terras en zitgelegenheid buiten. Het terrein is gedeeltelijk omheind. Parkeren is mogelijk voor 1 auto bij het object.Lees meer...

Basisinformatie

Aankomst bij verblijf:vanaf 15:00 - tot 23:30
Vertrekdatum van verblijf:vanaf 08:00 - tot 10:00
Parkeermogelijkheden:1 parkeerplaats, bij het object, gratis (volledig inbegrepen in de accommodatieprijs)
Woont de eigenaar in het pand?NEE, de eigenaar (beheerder) verblijft / woont tijdens het verblijf niet in het object
Verblijft u met een huisdier?Niet toegestaan
Is de accommodatie omheind?Het object is gedeeltelijk omheind
Is de accommodatie rolstoeltoegankelijk?NEE, het gebouw is niet drempelvrij
Verwarming:Elektrisch, Op vaste brandstof, Met open haard
Roken in het object toegestaan?Roken binnen NIET toegestaan
Mobiele ontvangst:Telekom, Orange, O2, 4ka
Maaltijdopties:Zonder maaltijden
We geven de voorkeur aan:Alleen volwassenen (zonder kinderen)
We accepteren niet:Luidruchtige feesten en parties, Groep jonge mensen
GPS:48.788191, 18.576087 toon op kaart
Regio's:West-Slowakije, Strážovské bergen, Beschermd gebied Strážovské heuvels, Horná Nitra, Ponitrie, Beschermd gebied Ponitrie, Vtáčnik
Winkel:800 m
Restaurant:800 m
Trein (station):2,5 km
Bus (halte):900 m

Voorzieningen

Thema van accommodatie:Romantisch
Internetverbinding op het terrein:Ja, WiFi + bekabelde verbinding
Bij het object / op het terrein:Terras, Buitenzitje
Wellness en ontspanning in het object / op het terrein:Sauna, Whirlpool
Aanvullende diensten in het object:Skiruimte, Fietsenstalling, Wasmachine, Droger
Accommodatie geschikt voor:Voor fietsers, Voor veeleisenden, Voor toeristen
Accommodatie geschikt voor:Actieve vakantie, Voor de zomer, Voor wintervakantie, Vakantiebonnen, Ontspanningsverblijven, Huwelijksreis, Weekendverblijven

Veelgestelde vragen

Wanneer is de accommodatie Appartement Bojnice beschikbaar?
Vrije data vindt u in de bezettingskalender.
Hoeveel capaciteit heeft de accommodatie Appartement Bojnice?
Appartement accommodeert 2 personen. Er zullen geen andere gasten in het gebouw verblijven tijdens uw verblijf.
Welke wellnessfaciliteiten biedt de accommodatie aan Appartement Bojnice?
Appartement Bojnice biedt aan vírivku, saunu.
Heeft de accommodatie toestemming voor Appartement Bojnice verblijf met hond? Hoeveel kost het voor een hond?
Verblijf met hond is niet toegestaan.
Wat is de prijs voor verblijf in de accommodatie Appartement Bojnice?
De prijzen in de accommodatie Appartement Bojnice kunnen variëren (bijvoorbeeld afhankelijk van de periode van uw verblijf of het aantal personen). Bereken hier de exacte prijzen.
Wat is het minimum aantal nachten verblijf in de accommodatie Appartement Bojnice?
Minimum aantal nachten verblijf in de accommodatie Appartement Bojnice verandert afhankelijk van de periode van uw verblijf. Bereken hier de exacte prijzen.

Attracties in de omgeving

Tomas Gajdos
Eigenaar woont niet in het object
+421 917 212 ... toont nummer