Chalet nabij Rossničky

Kulířov 42, 679 06, Kulířov, Tsjechië
Chalet nabij Rossničky
Dvůr
Vchod na dvůr
Koupací jezírko
Pejskové povolenní
Relax domeček
Chalet nabij Rossničky
1.ložnice
Chalet nabij Rossničky
Kuchyně má lepší vybavení než na fotce
V kamínkáchje možné topit
Chalet nabij Rossničky
Chalet nabij Rossničky
Chalet nabij Rossničky
Chalet nabij Rossničky
Chalet nabij Rossničky
Chalet nabij Rossničky
Chalet nabij Rossničky
Chalet nabij Rossničky
Chalet nabij Rossničky
Chalet nabij Rossničky
Chalet nabij Rossničky
Žabička z našeho jezírka
Koupací jezírko
Posezení na dvoře
Večer nám svítí jeskyňka
Pro děti
Patýrko ve stodole
Patýrko ve stodole
Catering STODOLA
Naše stodůlka
Svatba u Jezírka
Bar stodola
Tým cateringu
Manželský tanec na dvoře
+30 foto's
Michaela RossiEigenaar woont in het object
+420 775 003 xxx
Max. 5 personen
1 chalet
2 slaapkamers1 badkamer, 1x WC
Hond toegestaanvrij van kosten
gratis parkeren
alleen voor ons
voor gezinnen met kinderen
voor twee personen
met whirlpool
met sauna
met zwembad
met wellness
met huisdier
met groot huisdier
met vuurplaats
met speeltuin
met paviljoen
met open haard
met bbq
met buitenzitje
met omheind perceel
bij het meer
zonder maaltijden
goedkoop

Beschikbaarheidskalender

Over de accommodatie

Wellness: Buitenzwembad, Sauna, Massages, Whirlpool
Bij het gebouw: Vuurplaats, Paviljoen, Buitenzitje, Tuin schommel, Bbq
Voor kinderen: Speeltuin, Speelhoek voor kinderen, Speelgoed, Kinderstoel, Kinderbedje, Trampoline, Glijbaan, Zandbak, Schommel voor kinderen
Parkeren: Parkeren bij het object
Locatie: In het dorp, bij het meer
Zwemmen: Aquapark Vyškov (17,8 km)
Kasteel / Slot: Kasteel Špilberk (37,6 km),
Grot: Punkevne grot (16,8 km)
Alle attracties

Accommodatie in Moravisch Karst.

Hut bij Rossničky bevindt zich in het dorp Kulířov bij het meer. De chalet biedt plaats aan 5 personen in 2 slaapkamers (1 badkamer, 1x toilet). De accommodatie is exclusief voor u. Verblijf met een hond is zonder extra kosten toegestaan. Er is een buitenzwembad, sauna, massages en jacuzzi beschikbaar. Buiten zijn prieel, tuisschommel, grill, kampvuurplaats en buitenzitgelegenheid. De accommodatie is geschikt voor gezinnen met kinderen; er zijn speelgoed, zandbak, kinderbed, kinderstoel, speeltuin, trampoline, kinderschommel, kinderhoek en glijbaan. Het terrein is omheind. Parkeren is mogelijk voor 5 auto's bij het object.Lees meer...

Basisinformatie

Aankomst bij verblijf:vanaf 16:00
Vertrekdatum van verblijf:tot 10:00
Parkeermogelijkheden:5 parkeerplaatsen, bij het object, (Bewake parkeerplaats), gratis (volledig inbegrepen in de accommodatieprijs)
Woont de eigenaar in het pand?JA, de eigenaar (beheerder) verblijft / woont tijdens het verblijf in het object
Verblijft u met een huisdier?TOEGESTAAN, onbeperkt, gratis (in overleg met de eigenaar)
Is de accommodatie omheind?JA, het object is omheind
Is de accommodatie rolstoeltoegankelijk?NEE, het gebouw is niet drempelvrij
Verwarming:Met open haard, Centraal
Roken in het object toegestaan?Roken binnen NIET toegestaan
Mobiele ontvangst:T-mobile CZ, O2, Vodafone
Maaltijdopties:Zonder maaltijden
We accepteren niet:Groep jonge mensen, Luidruchtige feesten en parties
GPS:49.380627, 16.844531 toon op kaart
Regio's:Zuid-Moravië, Brno en omgeving, Moravisch karstgebied en omgeving, Moravië
Winkel:2km
Restaurant:5km
Trein (station):19,9 km
Bus (halte):300 m

Voorzieningen

Thema van accommodatie:Romantisch
Internetverbinding op het terrein:Ja, WiFi
Bij het object / op het terrein:Paviljoen, Bbq, Vuurplaats, Buitenzitje, Tuin schommel
Mogelijkheden voor kinderen in het object / op het terrein:Schommel voor kinderen, Kinderbedje, Kinderstoel, Zandbak, Trampoline, Glijbaan, Speeltuin, Speelhoek voor kinderen, Speelgoed
Sportmogelijkheden in het object / op het terrein:Buitenzwembad, Badminton
Wellness en ontspanning in het object / op het terrein:Massages, Whirlpool, Sauna
Aanvullende diensten in het object:Wasmachine
Gemeenschappelijke ruimtes in het object / op het terrein:Wijnkelder
Accommodatie geschikt voor:Voor fietsers, Voor gezinnen met kinderen, Voor senioren, Voor toeristen, Voor vier personen, Voor motorrijders, Voor zakenreizigers
Accommodatie geschikt voor:Agrotourisme, Actieve vakantie, Tijdens de voorjaarsvakantie, Voor de zomer, Voor wintervakantie, Ontspanningsverblijven, Weekendverblijven, Feest, Bruiloft, Huwelijksreis

Veelgestelde vragen

Wat maakt uw accommodatie bijzonder? Waarom zou een geïnteresseerde juist voor uw accommodatie moeten kiezen?
Omdat we heel veel plezier en voldoening halen uit dit werk – we bieden accommodatie niet alleen voor het geld, maar we hechten waarde aan het comfort van onze gasten – ontspanning en goede regeneratie. Zodat ze uitgerust en vol nieuwe energie terugkeren naar hun dagelijkse leven. :-) Het appartement is in het algemeen een prachtige en rustige plek om te ontspannen en biedt veel mogelijkheden voor kinderen. En laten we eerlijk zijn, het Moravisch Kars en de Drahanska Hooglanden bieden veel uitstapjes en mooie natuur. We zijn hondenliefhebbers en daarom zijn bij ons alle honden welkom.
Welk programma raadt u uw gasten aan bij slecht weer?
Als het regent, is het het beste om die dag te genieten in ons relaxhuisje of het te combineren met een bezoek aan de grotten van het Moravisch Kars. :-)
Welke activiteiten raadt u uw gasten aan rondom de vakantiewoning?
Zeker paardrijtochten, wandelingen door de bossen, het bezoeken van omliggende boerderijen en het proeven van hun producten. Erg leuk is het maken van producten in het nabijgelegen keramiekatelier. De kerk van Onze-Lieve-Vrouw in Krstiny en hun prachtige arboretum. En uiteraard het Moravisch Kars, grotten en wandelingen.
Welke activiteiten voor kinderen raadt u aan in de omgeving van de vakantiewoning?
Zwembad, zandbak, kegelspel, schommel, speelhuisje, trampoline en het allerbeste is onze zwemvijver. Dus neem je duikbril mee! :-)
Hoe ver is Chalet nabij Rossničky van de dichtstbijzijnde zwemgelegenheid?
8 km - Jedovnica visvijver Olšovec
6 km Stĺp - Zwembad Stĺp
En nog veel meer..
Hoe ver is Chalet nabij Rossničky van de skipiste?
Hier wordt er niet veel geskied, langlaufen is hier populairder. In elk geval is het dichtstbijzijnde skigebied Ski areál Olešnice 44 km.
Hoe werkt het bij aankomst voor het verblijf?
We ontvangen onze gasten met veel plezier en leggen alles uit, vertellen verhalen. :-) Het is altijd nodig een aankomsttijd af te spreken.
Wanneer en hoe wordt de accommodatie betaald?
We vragen vooraf een aanbetaling van 50%. Daarna kunt u het verblijf contant of via QR-code betalen.
Kan ik met de auto direct bij de accommodatie komen bij slechter weer?
Ja - parkeren is geen probleem, ook niet bij sneeuwstormen.
Wat moet de gast nog meer weten voor aankomst?
Bij ons voelt u zich als in een kasteel :-)
Wanneer is de accommodatie Chalet nabij Rossničky beschikbaar?
Vrije data vindt u in de bezettingskalender.
Hoeveel capaciteit heeft de accommodatie Chalet nabij Rossničky?
Chalet accommodeert 5 personen. Er zullen geen andere gasten in het gebouw verblijven tijdens uw verblijf.
Welke wellnessfaciliteiten biedt de accommodatie aan Chalet nabij Rossničky?
Chalet nabij Rossničky biedt aan vírivku, saunu, vonkajší bazén.
Heeft de accommodatie toestemming voor Chalet nabij Rossničky verblijf met hond? Hoeveel kost het voor een hond?
Verblijf met hond is toegestaan zonder extra kosten.
Wat is de prijs voor verblijf in de accommodatie Chalet nabij Rossničky?
De prijzen in de accommodatie Chalet nabij Rossničky kunnen variëren (bijvoorbeeld afhankelijk van de periode van uw verblijf of het aantal personen). Bereken hier de exacte prijzen.
Wat is het minimum aantal nachten verblijf in de accommodatie Chalet nabij Rossničky?
Minimum aantal nachten verblijf in de accommodatie Chalet nabij Rossničky verandert afhankelijk van de periode van uw verblijf. Bereken hier de exacte prijzen.

Attracties in de omgeving

Michaela Rossi
Eigenaar woont in het object
+420 775 003 ... toont nummer