Cabana Michaela

Laliky - Rieky 1976, 023 01, Oščadnica, Slovacia
Exteriér
Exteriér
Minigolf
Vírivka
Sauna
Obývacia miestnosť
Kuchyňa
Obývacia miestnosť
Obývacia miestnosť
Obývacia miestnosť
Obývacia miestnosť
Obývacia miestnosť
Obývacia miestnosť
Obývacia miestnosť
Jedálenské posedenie
Jedálenské posedenie
Kuchyňa
Kuchyňa
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Spálňa
Kúpeľňa
Kúpeľňa
Interiér
Terasa
Exteriér
Minigolf
Minigolf
Lezecká stena
Lezecká stena
Ihrisko
Ihrisko
Exteriér
Exteriér
+34 fotografiilor
p. SchmiesterováProprietarul nu locuiește în obiect
+421 907 802 xxx

Recenzii

4,8
9 evaluări
Soňa5

Výborná komunikácia s majiteľkou, perfektné matrace, skvele vybavená chata... Boli sme veľmi spokojní 😉

Alžbeta5

Krásna chata,okolie a milí majitelia. Boli sme veľmi spokojní a určite sa ešte vrátime 😊

Tomáš4,7

Vyborne miesto na oddych a rekreaciu.. majitelka super, prisli sme na pobyt o 2 hodiny skor a beztak nebol problem s ubytovanim, vsetko prebehlo super, zruby su kraasne ciste a perfektne vybavene, vsade hygiena, potesili hlavne malickosti a detaili vzdy ochotna komunikacia... dakujeme urcite sa vratime 😉 nič nenachadzam.... 👍

Max. 15 persoanedin acestea 2 paturi suplimentare
1 cabană
6 dormitoare3 băi, 3x WC
Câine permiscu taxă
parcare gratuită
doar pentru noi
pentru familii cu copii
pentru grupuri
pentru doi
cu cadă cu hidromasaj
cu saună
cu wellness
cu câine mic
cu câine mare
cu loc de joacă pentru copii
cu foişor
cu șemineu
cu grătar
cu loc de luat masa în aer liber
cu teren împrejmuit
fără masă
ieftin

Calendarul disponibilității

Despre cazare

Wellness: Saună, Cadă cu hidromasaj
Lângă obiect: Foişor, Loc de luat masa în aer liber, Șemineu exterior, Terasa, Cauldron, Grătar
Pentru copii: Loc de joacă pentru copii, Scaun pentru copii, Pătuț pentru copii, Trambulină, Tobogan, Tobogan, Leagăn pentru copii
Parcare: Parcare la proprietate
Locație: În zonă de recreere, lângă pădure, în complexul de cabane
Înot: Bazin de înot Čadca (13,6 km)

Cel mai bine echipat complex de recreere din Kysuce!

Cabana Michaela este situată în zona de recreere Oščadnica, lângă pădure și în colonie de cabane. Cabana din lemn găzduiește 15 persoane (din care 2 paturi suplimentare) în 6 dormitoare (3 băi, 3 WC-uri). Cazarea este disponibilă doar pentru dumneavoastră. Șederea cu câine este permisă contra cost. Sunt disponibile saună și cadă cu hidromasaj. În exterior se află foișor, ceaun, terasă, șemineu exterior, grătar și spațiu de relaxare în aer liber. Cazarea este potrivită pentru familii cu copii; sunt disponibile pătuț pentru copii, scaun pentru copii, loc de joacă pentru copii, trambulină, tiroliană, leagăn pentru copii și tobogan. Terenul este împrejmuit. Parcarea este posibilă pentru 5 mașini lângă obiectiv.Citește mai mult...

Informații de bază

Intrarea la cazare:de la 16:00
Plecare din cazare:până la 10:00
Opțiuni de parcare:5 locuri de parcare, la proprietate, gratuit (complet inclus în prețul cazării)
Proprietarul locuiește în proprietate?NU, proprietarul (administratorul) nu este prezent/nu locuiește în proprietate în timpul șederii
Se acceptă animale de companie?PERMIS, fără restricții, cu plată (după acordul cu proprietarul)
Este cazarea împrejmuită?DA, proprietatea este împrejmuită
Este cazarea accesibilă persoanelor cu dizabilități?NU, obiectivul nu este accesibil persoanelor cu dizabilități
Încălzire:Pe gaz, Pe combustibil solid, Încălzire în pardoseală, Cu șemineu
Fumatul este permis în incintă?Fumatul în interior NU este permis
Semnal mobil:Telekom, Orange, O2, 4ka
Opțiuni de masă:Fără masă
Preferăm:Familii cu copii, Doar adulți (fără copii)
Nu acceptăm:Petreceri și sărbători zgomotoase
GPS:49.442383, 18.922796 arată pe hartă
Regiuni:Kysucké Beskydy, Veľká Rača, Kysuce, Rezervația naturală Kysuce, Nordul Slovaciei, Slovacia Centrală
Magazin:300 m
Restaurant:50 m
Tren (stație feroviară):8 km
Autobuz (stație):250 m

Facilități

Tematica cazării:Romantic
Conexiune la internet în incintă:Da, WiFi + conexiune prin cablu
Lângă obiect / în incinta obiectului:Foişor, Grătar, Cauldron, Terasa, Loc de luat masa în aer liber, Șemineu exterior
Opțiuni pentru copii în obiect / în incinta obiectului:Leagăn pentru copii, Pătuț pentru copii, Scaun pentru copii, Loc de joacă pentru copii, Tobogan, Tobogan, Trambulină
Posibilități sportive în obiect / în incinta obiectului:Biciclete, Bowling, Fotbal, Minigolf, Volei, Badminton, Baschet, Șipcări electronice
Wellness și relaxare în obiect / în incinta obiectului:Saună, Cadă cu hidromasaj
Spații comune în obiect / în incinta obiectului:Sală de mese, Restaurant, Bar, Terasa restaurantului
Posibilități de congres în obiect / în incinta obiectului:Împrumut tehnic, Sală de congres, Sala de ședințe
Cazarea este potrivită pentru:Pentru ciclişti, Pentru exigenţi, Pentru familii cu copii, Pentru grupuri, Pentru turiști
Cazarea este potrivită pentru:Vacanţă activă, Evenimente corporative, Pentru vacanța de primăvară, Pentru vară, Pentru schi, Pentru vacanța de iarnă, Cazare pe termen lung, Vouchere de vacanță, Sejururi de weekend

Întrebări frecvente

Când este cazarea Cabana Michaela liber?
Termenele disponibile le găsiți în calendarul disponibilității.
Ce capacitate are cazarea Cabana Michaela?
Cabană din lemn găzduiește 15 persoane (din care sunt 2 paturi suplimentare). În timpul șederii dvs., în locație nu vor fi cazați alți oaspeți.
Ce facilități de wellness oferă cazarea Cabana Michaela?
Cabana Michaela oferă vírivku, saunu.
Permite cazarea Cabana Michaela ședere cu câine? Cât se plătește pentru câine?
Se permite șederea cu câinele cu taxă. Calculați prețurile exacte aici.
Care este prețul pentru șederea la cazare Cabana Michaela?
Prețurile de la cazare Cabana Michaela pot pot varia (de exemplu, în funcție de perioada sejurului dumneavoastră sau numărul persoanelor). Calculați prețurile exacte aici.
Care este numărul minim de nopți de cazare Cabana Michaela?
Numărul minim de nopți de ședere la cazare Cabana Michaela se modifică în funcție de perioada șederii dvs. Calculați prețurile exacte aici.

Atracții în apropiere

p. Schmiesterová
Proprietarul nu locuiește în obiect
+421 907 802 ... arată numărul