Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Koča Bobík
Exteriér
Exteriér
Koča Bobík
+36 fotografij
Daniela BobrovskaLastnik ne prebiva v objektu
+421 944 607 xxx

Mnenja

3,5
2 ocene
Adam5

Skvelý pobyt! Chata bola úžasná, majiteľ veľmi milý a komunikácia bezproblémová. Ďakujeme a určite sa vrátime!

Max. 15 osebod tega 1 dodatno ležišče
1 koča
4 spalnici2 kopalnici, 2x WC
Pes ni dovoljen
brezplačno parkiranje
samo za nas
za družine z otroki
za dva
z ognjiščem
s pergolo
s kaminom
z zunanjim posedanjem
brez obroka
poceni

Koledar zasedenosti

O nastanitvi

Ob objektu: Ognjišče, Zložljiva pergola, Zunanje sedežne površine, Terasa, Kazalec, Vrtna gugalnica
Parkiranje: Parkiranje pri objektu
Lokacija: V počitniški coni, ob smučišču, ob gozdu, v gorah
Kopanje: Termalno kopališče Oravice (500 m)
Smučanje: Smučarski park Oravice (1000 m)
Grad / Zamak: Oravski grad (39,6 km),
Jama: Jama Brestovska (16,3 km)
Vse atrakcije

Lesena koča v rekreacijski gorski regiji.

Koča Bobík se nahaja v turistični regiji Vitanová - Oravice pri smučišču, ob gozdu in v gorah. Koča sprejme 15 oseb (od tega je 1 dodatno ležišče) v 4 spalnicah (2 kopalnici, 2x WC). Namestitev je na voljo samo za vas. Bivanje s psom ni dovoljeno. Zunaj so altanka, kotliček, terasa, vrtna gugalnica, ogenj in zunanji sedeži. Parkiranje je možno za 6 avtomobilov ob objektu.Preberi več...

Osnovne informacije

Prihod na bivanje:od 14:00
Odhod z bivanja:do 10:00
Možnosti parkiranja:6 parkirnih mest, pri objektu, brezplačno (popolnoma vključeno v ceno nastanitve)
Ali lastnik biva v objektu?NE, lastnik (upravitelj) ne prebiva/ne biva v objektu med bivanjem
Bivanje s hišnim ljubljenčkom?Ni dovoljeno
Ali je nastanitev ograjena?NE, objekt ni ograjen
Ali je nastanitev brez ovir?NE, objekt ni dostopen za invalide
Gretje:Električno, S kamini, Na trda goriva
Je kajenje v objektu dovoljeno?Kajenje v notranjih prostorih NI dovoljeno
Mobilni signal:O2, Telekom, Orange
Možnosti prehrane:Brez obroka
GPS:49.300422, 19.741178 prikaži na zemljevidu
Regije:Severna Slovaška, Zahodni Tatre, Orava, Roháči, Oravski Beskidi, Zverovka, Skorušinsko gričevje, Srednja Slovaška
Trgovina:3 km
Restavracija:100 m
Vlak (železniška postaja):17 km
Avtobus (postaja):400 m

Oprema

Internetna povezava v objektu:Ne, brez interneta
Ob objektu / na območju objekta:Zložljiva pergola, Kazalec, Ognjišče, Terasa, Zunanje sedežne površine, Vrtna gugalnica
Dodatne storitve v objektu:Smučišče, Shramba za kolesa
Nastanitev je primerna za:Za motoriste, Za družine z otroki, Za starejše, Za pohodnike
Nastanitev je primerna za:Aktivni dopust, Za pomladanske počitnice, Za poletje, Za smučanje, Za zimske počitnice, Vikend paketi

Pogosta vprašanja

Katere aktivnosti priporočate svojim gostom v okolici koče?
Smučanje: vlečnica pred kočo
Žičnice: Meander skipark (direktno v Oraviciah). V bližini: Ski Vitanová (10 min vožnje z avtom), Zuberec Spálená (10 min vožnje z avtom), Ski Witów (20 min vožnje z avtom na Poljskem)
Termalna kopališča z tobogani in savnami - Meander Thermal Park (direktno v Oraviciah). Chocholowskie Termy (20 min vožnje z avtom na Poljskem).
Salaš s prodajalno tradicionalnih slovaških izdelkov in ovčjega sira.
Restavracije - Koliba Hubertka, Restavracija Chata Oravice.
Turizem:
Juráňová dolina - vzpon direktno v Oraviciah.
Volovec - Zahodne Tatre (Roháče), Roháčska jezera.
Oravski grad: 40 min vožnje z avtom.
Oravska akumulacija: 20 min vožnje z avtom.
Zakopane: 40 min vožnje z avtom.
Krakov: 1 ura 45 min vožnje z avtom.
Liptovska Mara: 40 min vožnje z avtom.
Ostalo:
Spust po Oravi (rafting): 40 min vožnje z avtom.
Vožnja s tankom Podbiel: 20 min vožnje z avtom.
Kdaj je nastanitev Koča Bobík prost?
Proste termine najdete v zasedenostnem koledarju.
Kakšno kapaciteto ima nastanitev Koča Bobík?
Koča nastanjuje 15 oseb (od tega je 1 dodatno ležišče). V objektu med vašim bivanjem ne bodo nastanjeni drugi gostje.
Dovoljuje nastanitev Koča Bobík bivanje s psom? Koliko se plača za psa?
Bivanje s psom ni dovoljeno.
Kakšna je cena bivanja v nastanitvi Koča Bobík?
Cene v nastanitvi Koča Bobík se lahko razlikujejo (npr. glede na datum vašega bivanja ali število oseb). Izračunajte natančne cene tukaj.
Kakšno je minimalno število noči bivanja v nastanitvi Koča Bobík?
Minimalno število noči bivanja v nastanitvi Koča Bobík se spreminja glede na datum vašega bivanja. Izračunajte natančne cene tukaj.

Atrakcije v okolici

Daniela Bobrovska
Lastnik ne prebiva v objektu
+421 944 607 ... prikaži številko