Chata Bukovec Udobna koča s savno v Bukovci

Bukovec, 044 20, Bukovec (okrožje Košice - okoliš), Slovaška
Chata Bukovec
Chata Bukovec
Chata Bukovec
Chata Bukovec
Chata Bukovec
Chata Bukovec
Chata Bukovec
Chata Bukovec
Chata Bukovec
Chata Bukovec
Chata Bukovec
Chata Bukovec
Chata Bukovec
+8 fotografij
Ivan ČíkLastnik ne prebiva v objektu
+421 948 359 xxx

Mnenja

5
6 ocen
Andrii5

Dom bol pekný a všetko bolo v dome. Páčila sa nám aj sauna.

Yuliia5

Lokalita sa nám veľmi páčila.

Zuzana5

Boli sme so všetkým spokojní - s prostredím, vybavením chaty a tak ďalej.

Max. 8 osebod tega 2 dodatni ležišči
1 koča
2 spalnici2 kopalnici, 2x WC
Pes dovoljenza doplačilo
brezplačno parkiranje
samo za nas
za družine z otroki
za skupine
za dva
s savno
z živalmi
z velikimi živalmi
s pergolo
s kaminom
z žarom
z zunanjim posedanjem
v gozdu
ob vodi
ob jezeru
brez obroka
poceni

Koledar zasedenosti

O nastanitvi

Wellness: Savna
Ob objektu: Zložljiva pergola, Zunanje sedežne površine, Terasa, Kazalec, Žar
Parkiranje: Parkiranje pri objektu
Lokacija: V počitniški coni, v gozdu, ob jezeru
Smučanje: Smučišče Jahodná (17,6 km)
Kopanje: Bukovec (200 m)
Grad / Zamak: Grad Barca (13,1 km),
Jama: Jasovska jama (30,3 km)
Vse atrakcije

Izjemna udobna koča v naravi s finsko savno na Bukovcu.

Koča Bukovec se nahaja v počitniški regiji Bukovec (okrožje Košice okrožje) v gozdu in ob jezeru. Koča sprejme 8 oseb (od tega 2 dodatni ležišči) v 2 spalnicah (2 kopalnici, 2x WC). Namestitev je na voljo samo za vas. Bivanje s psom je dovoljeno za doplačilo. Na voljo je savna. Na prostem so paviljon, kotliček, terasa, žar in prostor za zunanji počitek. Parkiranje je možno za 6 avtomobilov ob objektu.Preberi več...

Osnovne informacije

Prihod na bivanje:od 12:00 - do 20:00
Odhod z bivanja:od 07:00 - do 10:30
Možnosti parkiranja:6 parkirnih mest, pri objektu, (Zahteven dostop (gozdna / nekakovostna cesta)), brezplačno (popolnoma vključeno v ceno nastanitve)
Ali lastnik biva v objektu?NE, lastnik (upravitelj) ne prebiva/ne biva v objektu med bivanjem
Bivanje s hišnim ljubljenčkom?DOVOLJENO, brez omejitev, za doplačilo (po dogovoru z lastnikom)
Ali je nastanitev ograjena?NE, objekt ni ograjen
Ali je nastanitev brez ovir?NE, objekt ni dostopen za invalide
Gretje:Električno, S kamini
Je kajenje v objektu dovoljeno?Kajenje v notranjih prostorih NI dovoljeno
Mobilni signal:Telekom, 4ka
Možnosti prehrane:Brez obroka
Prednost dajemo:Družine z otroki, Starejši od 25 let, Samo poročeni pari, Samo odrasli (brez otrok), Starejši od 35 let
Ne sprejemamo:Hrupni prazniki in zabave, Družba mladih ljudi
GPS:48.698833, 21.163559 prikaži na zemljevidu
Regije:Zavarovano območje Vzhodni Karpati, Vzhodna Slovaška, Slanske gore, Košice in okolica, Abov, Volovske gore, regija Košice
Trgovina:2 km
Restavracija:2 km
Vlak (železniška postaja):12 km
Avtobus (postaja):2 km

Oprema

Tema nastanitve:Romantično, Z razgledom
Internetna povezava v objektu:Da, WiFi
Ob objektu / na območju objekta:Zložljiva pergola, Žar, Kazalec, Zunanje sedežne površine, Terasa
Wellness in sprostitev v objektu / na območju objekta:Savna
Nastanitev je primerna za:Za kolesarje, Za motoriste, Za poslovne potnike, Za družine z otroki, Za ribiče, Za starejše, Za pohodnike, Za skupine
Nastanitev je primerna za:Agroturizem, Aktivni dopust, Otroški tabor, Dolgoročno nastanitev, Podjetniške prireditve, Golf, Karantenni oddih, Za pomladanske počitnice, Za poletje, Za smučanje, Za zimske počitnice, Praznovanje, Zdraviliški oddih, Ob konjih, Rekreacijski boni, Sprostitveni oddih, Poroka, Poročno potovanje, Teambuilding, Vikend paketi, Šola v naravi, Usposabljanja in seminarji, Športni tabor

Pogosta vprašanja

Kaj je poseben vaš nastanitev? Zakaj bi moral obiskovalec izbrati prav vaš nastanitev?
Naša koča ponuja popolno kombinacijo udobja in narave. Je izjemna zaradi miru in neposredne bližine kristalno čistega jezera Bukovec, ki velja za eno najlepših na Vzhodnem Slovaškem. Gostje ljubijo naši dve čudoviti zunanji coni – prostoren altan za jutranjo kavo in zastekleno teraso z razgledom na zelenje.
Kateri program priporočate svojim gostom v primeru dežja?
Slabo vreme pri nas sploh ni težava! Neposredno v koči si lahko privoščite zasebni počitek v naši originalni finski savni, zakurite ogenj v kaminski peči in uživate večer z družino. Če želite na izlet, je zgodovinsko središče Košic oddaljeno le 15 minut vožnje z avtom. Tam boste našli odlične kavarne, muzeje in stolnico sv. Elizabete. Nekaj kilometrov od nas (približno 20 minut z avtom) se nahaja tudi svetovni unikát – Jaskyňa Jasovská.
Katere aktivnosti priporočate svojim gostom v okolici koče?
Poletje tukaj pomeni vrhunec dogajanja prav na jezeru Bukovec. Na voljo so urejene plaže, ležalniki, poletni bifeji s pijačami in peščeno igrališče. Lahko si izposodite sup deske in uživate sonce na vodi. Okoliški gozdovi so prepredeni s kolesarskimi potmi, zato priporočamo, da s sabo vzamete kolesa. Pozimi ima lokacija poseben čar – ko jezero dobro zamrzne, se spremeni v najlepše ogromno naravno drsališče v okolici.
Katere aktivnosti za otroke priporočate v okolici koče?
Poleti je glavna dejavnost varno kopanje in gradnja gradov na plaži Bukovca. Če iščete spremembo, je le nekaj minut stran (v sosednji vasi Malá Ida) priljubljen kompleks z otroškim bazenom in poletnim otroškim centrom, kar je odlična izbira za polodnevni izlet. Pozimi otroci obožujejo sankanje v okoliškem gozdu in seveda drsanje.
Kako daleč je Chata Bukovec od najbližjega kopališča?
Do kristalno čiste vode jezera Bukovec vas loči le zelo kratek in nezahteven sprehod. Peš ste ob vodi v samo 2 do 3 minutah. Avto lahko varno parkirate ob koči.
Kako daleč je Chata Bukovec od smučarskega smučišča?
Najbližje večje smučarsko središče z umetnim zasneževanjem je Jahodná pri Košicah, ki je do koče oddaljeno približno 25 minut vožnje z avtom. Odlična destinacija za družinsko in večerno smučanje. Približno 30 minut vožnje z avtom je znano središče Kojšovská hoľa (Zlatá Idka).
Kako poteka prijava na bivanje?
Prijava (check-in) običajno poteka osebno po predhodnem telefonskem dogovoru. Z veseljem vas bomo pozdravili, pokazali opremo koče in vam predali ključe. Če pa prihajate pozno ponoči, lahko brez težav zagotovimo tudi udobno brezstično prevzem ključa preko varnostne škatle.
Kdaj in kako se plača nastanitev?
Ob potrditvi rezervacije prosimo za plačilo akontacije preko bančnega nakazila na naš račun. Preostali znesek za bivanje lahko plačate v gotovini na kraju samem ob prevzemu ključev ali pa vam ga nakažemo brezgotovinsko na račun nekaj dni pred prihodom – odvisno od naših medsebojnih dogovorov.
Ali lahko pridejo z avtom neposredno do nastanitve v primeru slabega vremena?
Da, brez težav.
Kaj naj gost še ve pred prihodom na bivanje?
Skoraj ničesar vam ni treba prinesti – čisto posteljnino boste našli pripravljeno, kuhinja pa je popolnoma opremljena s posodo in aparati.
Kdaj je nastanitev Chata Bukovec prost?
Proste termine najdete v zasedenostnem koledarju.
Kakšno kapaciteto ima nastanitev Chata Bukovec?
Koča nastanjuje 8 oseb (od tega sta 2 dodatni ležišči). V objektu med vašim bivanjem ne bodo nastanjeni drugi gostje.
Katere wellness storitve ponuja nastanitev Chata Bukovec?
Chata Bukovec ponuja saunu.
Dovoljuje nastanitev Chata Bukovec bivanje s psom? Koliko se plača za psa?
Bivanje s psom je dovoljeno za doplačilo. Izračunajte natančne cene tukaj.
Kakšna je cena bivanja v nastanitvi Chata Bukovec?
Cene v nastanitvi Chata Bukovec se lahko razlikujejo (npr. glede na datum vašega bivanja ali število oseb). Izračunajte natančne cene tukaj.
Kakšno je minimalno število noči bivanja v nastanitvi Chata Bukovec?
Minimalno število noči bivanja v nastanitvi Chata Bukovec se spreminja glede na datum vašega bivanja. Izračunajte natančne cene tukaj.

Atrakcije v okolici

Ivan Čík
Lastnik ne prebiva v objektu
+421 948 359 ... prikaži številko