Koča Margit SupergostiteljSproščujoča koča z masažno kadjo in savno v Oravski Lesnej

Jasenovská 1072, 029 57, Oravska Lesna - Jasenovská, Slovaška
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
Koča Margit
+45 fotografij
Pojezdala JozefLastnik ne prebiva v objektu
+421 917 444 xxx

Mnenja

5
39 ocen
Barbora5

Úplne všetko bolo super. Čo sa týka čistoty aj vybavenia nenašli sme žiadny problém.

Eva5

Úžasné miesto, úžasná chata, skvelá pre veľkú skupinu, výborne sme si oddýchli, deti sa naplno vybláznili na oplotenom ihrisku, grilmajster si užil veľký gril a v kuchyni sme sa pomestili aj 3 švagriné naraz..

Ľuboslava5

Skvele vybavená, čistá chata a príjemná a ochotná pani majiteľka.

Max. 17 osebod tega 3 dodatna ležišča
1 koča
4 spalnici2 kopalnici, 2x WC
Pes ni dovoljen
brezplačno parkiranje
superhostitelj
počitniški bon
samo za nas
za družine z otroki
za skupine
za dva
z jacuzzijem
s savno
z wellnessom
z ognjiščem
z otroškim igriščem
s pergolo
s kaminom
z žarom
z zunanjim posedanjem
z ograjenim zemljiščem
brez obroka
poceni

Koledar zasedenosti

O nastanitvi

Wellness: Savna, Jacuzzi
Ob objektu: Ognjišče, Zložljiva pergola, Zunanje sedežne površine, Zunanji kamin, Terasa, Kazalec, Vrtna gugalnica, Žar
Za otroke: Otroško igrišče, Igrače, Otroški stolček, Otroška posteljica, Trampolin, Plezalna naprava, Tobogan, Otroška gugalnica
Parkiranje: Parkiranje pri objektu
Lokacija: Na obrobju kraja, ob gozdu, v gorah, v počitniški naselji s kočami
Smučanje: Orava Snow (9,3 km)
Grad / Zamak: Oravski grad (38,2 km),
Jama: Jama Šarkanja diera (84,7 km)
Vse atrakcije

Udobna koča primerna za družine in skupine.

Koča Margit se nahaja na robu vasi Oravská Lesná - Jasenovská ob gozdu, v gorah in naselju koč. Koča sprejme 17 oseb (od tega 3 dodatna ležišča) v 4 spalnicah (2 kopalnici, 2 WC). Nastanitev je na voljo samo za vas. Bivanje s psom ni dovoljeno. Na voljo sta savna in masažna kad. Na prostem so paviljon, kotliček, terasa, vrtna gugalnica, zunanji kamin, žar, taborni ogenj in zunanji kotiček za posedanje. Nastanitev je primerna za družine z otroki, na voljo so igrače, otroška posteljica, stolček za otroke, otroško igrišče, trampolin, plezalo, otroška gugalnica in tobogan. Parcela je delno ograjena. Parkiranje za 5 avtomobilov je ob objektu.Preberi več...

Osnovne informacije

Prihod na bivanje:od 14:00
Odhod z bivanja:od 10:00 - do 10:30
Možnosti parkiranja:5 parkirnih mest, pri objektu, brezplačno (popolnoma vključeno v ceno nastanitve)
Ali lastnik biva v objektu?NE, lastnik (upravitelj) ne prebiva/ne biva v objektu med bivanjem
Bivanje s hišnim ljubljenčkom?Ni dovoljeno
Ali je nastanitev ograjena?Objekt je delno ograjen
Ali je nastanitev brez ovir?NE, objekt ni dostopen za invalide
Gretje:Električno, Na trda goriva, Talno, S kamini
Je kajenje v objektu dovoljeno?Kajenje v notranjih prostorih NI dovoljeno
Mobilni signal:Telekom, Orange, O2, 4ka, T-mobile CZ
Možnosti prehrane:Brez obroka
Prednost dajemo:Družine z otroki, Starejši od 25 let
GPS:49.359528, 19.171475 prikaži na zemljevidu
Regije:Orava, Severna Slovaška, Srednja Slovaška
Trgovina:1 km
Restavracija:3 km
Vlak (železniška postaja):36 km
Avtobus (postaja):1 km

Oprema

Tema nastanitve:Romantično
Internetna povezava v objektu:Da, WiFi
Ob objektu / na območju objekta:Zložljiva pergola, Žar, Kazalec, Ognjišče, Terasa, Zunanje sedežne površine, Zunanji kamin, Vrtna gugalnica
Možnosti za otroke v objektu / na območju objekta:Otroška gugalnica, Otroška posteljica, Otroški stolček, Otroško igrišče, Igrače, Plezalna naprava, Trampolin, Tobogan
Športne možnosti v objektu / na območju objekta:Badminton, Kolesa, Nogomet, Tenis, Odbojka
Wellness in sprostitev v objektu / na območju objekta:Savna, Jacuzzi
Dodatne storitve v objektu:Pralni stroj, Likalnik
Kongresne možnosti v objektu / na območju objekta:Konferenčna soba
Nastanitev je primerna za:Za kolesarje, Za zahtevne goste, Za družine z otroki, Za skupine, Za pohodnike, Za štiri osebe
Nastanitev je primerna za:Agroturizem, Aktivni dopust, Karantenni oddih, Za pomladanske počitnice, Za poletje, Za smučanje, Za zimske počitnice, Praznovanje, Rekreacijski boni, Teambuilding, Vikend paketi, Šola v naravi, Usposabljanja in seminarji

Pogosta vprašanja

Kdaj je nastanitev Koča Margit prost?
Proste termine najdete v zasedenostnem koledarju.
Kakšno kapaciteto ima nastanitev Koča Margit?
Koča nastanjuje 17 oseb (od tega je 3 dodatna ležišča). V objektu med vašim bivanjem ne bodo nastanjeni drugi gostje.
Katere wellness storitve ponuja nastanitev Koča Margit?
Koča Margit ponuja vírivku, saunu.
Dovoljuje nastanitev Koča Margit bivanje s psom? Koliko se plača za psa?
Bivanje s psom ni dovoljeno.
Kakšna je cena bivanja v nastanitvi Koča Margit?
Cene v nastanitvi Koča Margit se lahko razlikujejo (npr. glede na datum vašega bivanja ali število oseb). Izračunajte natančne cene tukaj.
Kakšno je minimalno število noči bivanja v nastanitvi Koča Margit?
Minimalno število noči bivanja v nastanitvi Koča Margit se spreminja glede na datum vašega bivanja. Izračunajte natančne cene tukaj.

Atrakcije v okolici

Pojezdala Jozef
Lastnik ne prebiva v objektu
+421 917 444 ... prikaži številko