Hiška JaŠ
Hiška JaŠ
Hiška JaŠ
Hiška JaŠ
Hiška JaŠ
Hiška JaŠ
Hiška JaŠ
Hiška JaŠ
Hiška JaŠ
Hiška JaŠ
Hiška JaŠ
Hiška JaŠ
Hiška JaŠ
Hiška JaŠ
Hiška JaŠ
Hiška JaŠ
Hiška JaŠ
Hiška JaŠ
Hiška JaŠ
Hiška JaŠ
+15 fotografij
Eva MesserschmidtováLastnik ne prebiva v objektu
+421 903 987 xxx

Mnenja

5
32 ocen
Zuzana5

Boli sme spokojní so všetkým.

Libor5

Boli sme spokojní, všetko bolo v pohode. Páčilo sa nám, že je to kúsok od pláže, umiestnenie penziónu, vybavenie, čistota a ochota.

Lenka5

S ubytovaním sme boli veľmi spokojní. Milí majitelia, ústretoví, ochotní. Čisto, teplo, určite sa sem radi vrátime.

Max. 10 oseb
2 apartmaji
4 spalnici2 kopalnici, 2x WC
Pes dovoljenbrezplačno
brezplačno parkiranje
za družine z otroki
za skupine
za dva
z živalmi
z velikimi živalmi
z ognjiščem
z zunanjim posedanjem
z ograjenim zemljiščem
brez obroka
luksuzno

Koledar zasedenosti

Koledar zasedenosti ponudnik ni posodobil.

O nastanitvi

Ob objektu: Ognjišče, Zunanje sedežne površine, Vrtna gugalnica
Za otroke: Igrače, Otroška posteljica
Parkiranje: Parkiranje pri objektu
Lokacija: Na obrobju mesta, ob gozdu
Smučanje: Smučarski center Jakubkova Lúka (1,4 km)
Kopanje: Aquacity Poprad (15,5 km)
Grad / Zamak: Grad Kežmarok (19,7 km),
Jama: Jama Belianska (15,7 km)
Vse atrakcije

Stari Smokovec - vendar na robu gozda.

Hiša JaŠ se nahaja na obrobju mesta Vysoké Tatry - Stari Smokovec ob gozdu. 2 apartmaja nudita nastanitev za 10 oseb v 4 spalnicah (2 kopalnici, 2x WC). Nastanite se lahko več samostojnih neodvisnih skupin. Bivanje s psom je dovoljeno brezplačno. Zunaj so vrtna gugalnica, kres in zunanje posedanje. Nastanitev je primerna za družine z otroki, na voljo so igrače in otroška posteljica. Parcela je ograjena. Parkiranje je možno za 3 avtomobile pri objektu.Preberi več...

Osnovne informacije

Prihod na bivanje:od 14:00 - do 24:00
Odhod z bivanja:od 09:00 - do 09:30
Možnosti parkiranja:3 parkirna mesta, pri objektu, brezplačno (popolnoma vključeno v ceno nastanitve)
Ali lastnik biva v objektu?NE, lastnik (upravitelj) ne prebiva/ne biva v objektu med bivanjem
Bivanje s hišnim ljubljenčkom?DOVOLJENO, brez omejitev, brezplačno (po dogovoru z lastnikom)
Ali je nastanitev ograjena?DA, objekt je ograjen
Ali je nastanitev brez ovir?NE, objekt ni dostopen za invalide
Gretje:Plinsko, Centralno
Je kajenje v objektu dovoljeno?Kajenje v notranjih prostorih NI dovoljeno
Mobilni signal:Telekom, Orange, O2, 4ka
Možnosti prehrane:Brez obroka
Prednost dajemo:Družine z otroki
GPS:49.138711, 20.224469 prikaži na zemljevidu
Regije:Tatranski narodni park, Tatry, Visoke Tatre, Severna Slovaška, Zavarovano območje Vzhodni Karpati, Spiš, Vzhodna Slovaška
Trgovina:300 m
Restavracija:300 m
Vlak (železniška postaja):200
Avtobus (postaja):200 m

Oprema

Tema nastanitve:Romantično
Internetna povezava v objektu:Da, WiFi
Ob objektu / na območju objekta:Ognjišče, Zunanje sedežne površine, Vrtna gugalnica
Možnosti za otroke v objektu / na območju objekta:Otroška posteljica, Igrače
Športne možnosti v objektu / na območju objekta:Badminton, Petanque
Dodatne storitve v objektu:Možnost plačila s kreditno kartico
Nastanitev je primerna za:Za družine z otroki, Za starejše, Za skupine, Za pohodnike, Za štiri osebe
Nastanitev je primerna za:Aktivni dopust, Za pomladanske počitnice, Za poletje, Za smučanje, Za zimske počitnice, Rekreacijski boni, Vikend paketi

Pogosta vprašanja

Kaj je poseben vaš nastanitev? Zakaj bi moral obiskovalec izbrati prav vaš nastanitev?
Hiša JaŠ je res na robu obširnega gozda, ima popolnoma ograjeno okrasno vrtno površino, varno za otroke in pse, zunanji kotiček za sedenje in kurišče za vsak apartma posebej,
In vseeno je le nekaj korakov do centra Starega Smokovca in tako tudi Julijskih Alp.
Kateri program priporočate svojim gostom v primeru dežja?
Za otroke Tricklandia v Starem Smokovcu, Poliankovo v Tatranski Polianki, Dobra igrača v Tatranski Lomnici, za male otroke in starše igralnica Play planet Tatry s kavarno
za odrasle in otroke Galerija Tatry znotraj, Kvantárium na Hrebienku, Švicarska hiša in Sherpa muzej, pa je tudi več manjših atrakcij


Sicer ni slabega vremena, samo slaba oblačila
Katere aktivnosti priporočate svojim gostom v okolici koče?
V Starem Smokovcu je res veliko športnih, kulturnih in kulinaričnih možnosti, le izbrati je treba.
Pri nas pa lahko gremo kar takoj za plot nabirat gobe, priredit žar ali opazovat nočno nebo
Kako daleč je Hiška JaŠ od najbližjega kopališča?
Wellness Grand Hotel Bellevue - 500 m,
Aqua Relax Titris v Tatranski Lomnici - 6 km,
Štrkovniki Batizovce - 9 km,
AquaCity Poprad 11 km
Kako daleč je Hiška JaŠ od smučarskega smučišča?
Jakubkova lučka v St. Smokovcu - 1,5 km
Smučišče Greguška – Pod gozdom v Dolnjem Smokovcu - 2,5 km
Sankaška proga Hrebienok - 1 km
Smučišča Tatranska Lomnica - 7 km
Kako poteka prijava na bivanje?
Gostje se vnaprej dogovorijo z gostitelji glede predvidenega časa prihoda,
to pa še isti dan po prihodu potrdijo po telefonu
Kdaj in kako se plača nastanitev?
Plača se po prihodu na nastanitev
Ali lahko pridejo z avtom neposredno do nastanitve v primeru slabega vremena?
Da, do hiške JaŠ vodi asfaltna cesta, pozimi vzdrževana in plužena
Kdaj je nastanitev Hiška JaŠ prost?
Proste termine najdete v zasedenostnem koledarju.
Kakšno kapaciteto ima nastanitev Hiška JaŠ?
2 apartmaji nastanjujejo 10 oseb. V objektu je mogoče nastaniti več samostojnih neodvisnih skupin.
Dovoljuje nastanitev Hiška JaŠ bivanje s psom? Koliko se plača za psa?
Bivanje s psom je dovoljeno brezplačno.
Kakšna je cena bivanja v nastanitvi Hiška JaŠ?
Cene v nastanitvi Hiška JaŠ se lahko razlikujejo (npr. glede na datum vašega bivanja ali število oseb). Izračunajte natančne cene tukaj.
Kakšno je minimalno število noči bivanja v nastanitvi Hiška JaŠ?
Minimalno število noči bivanja v nastanitvi Hiška JaŠ se spreminja glede na datum vašega bivanja. Izračunajte natančne cene tukaj.

Atrakcije v okolici

Eva Messerschmidtová
Lastnik ne prebiva v objektu
+421 903 987 ... prikaži številko