Stuga på Štvrtiach

Počítky 49, 591 01, Počítky, Tjeckien
Exteriér
Exteriér
Sauna
Apartmán Louka
Apartmán Louka
Apartmán Rychtářka
Apartmán Louka
Apartmán Louka
Apartmán Louka
Apartmán Louka
Apartmán Louka
Apartmán Louka
Apartmán Louka
Apartmán Louka
Apartmán Louka
Apartmán Louka
Apartmán Louka
Apartmán Louka
Apartmán Rychtářka
Apartmán Rychtářka
Apartmán Rychtářka
Apartmán Rychtářka
Apartmán Rychtářka
Apartmán Rychtářka
Apartmán Rychtářka
Apartmán Rychtářka
Apartmán Rychtářka
Apartmán Rychtářka
Apartmán Rychtářka
Apartmán Rychtářka
Apartmán Rychtářka
Apartmán Rychtářka
Apartmán Babička
Apartmán Babička
Apartmán Babička
Apartmán Babička
Apartmán Babička
Apartmán Babička
Apartmán Babička
Apartmán Babička
Apartmán Babička
Koupelna
Koupelna
Koupelna
Chodba
Chodba
Chodba
Chodba
Chodba
Chodba
Chodba
Chodba
Chodba
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
+82 foton
Michal ZrůstÄgaren bor inte på platsen
+420 732 558 xxx
Max. 20 personervarav 2 extrasängar
3 lägenheter
6 sovrum4 badrum, 5x WC
Hund tillåtenendast liten, mot avgift
gratis parkering
för familjer med barn
för grupper
för två
med bastu
med liten hund
med eldstad
med öppen spis
med grill
med uteplats
utan måltider
billigt

Beläggningskalender

Om boendet

Spa: bastu
Vid objektet: Eldplats, Uteplats, Terrass, Grill
För barn: Barnstol, Barnsäng
Parkering: Parkering vid objektet
Läge: I utkanten av byn, vid skogen
Skidåkning: Ski Harusák (13,5 km)
Bad: Pilska vattenreservoar (9,3 km)
Slott / Fästning: Slottet Žďár nad Sázavou (7,9 km),
Grotta: Býčia skala grotta (78,2 km)
Alla attraktioner

Stuga omgiven av skogar på Vysočina.

Stugan na Štvrtiach ligger i utkanten av byn Počítky vid skogen. 3 lägenheter rymmer 20 personer (varav 2 extrasängar) i 6 sovrum (4 badrum, 5 toaletter). Flera separata, oberoende grupper kan bo här. Små hundar är tillåtna mot avgift. Bastu finns. Utomhus finns terrass, grill, eldplats och sittplatser. Boendet passar familjer med barn, det finns barnsäng och barnstol. Parkering för 6 bilar vid objektet.

Grundläggande information

Incheckning:från 15:00 - upp till 19:00
Utcheckning:från 08:00 - upp till 10:00
Parkeringsmöjligheter:6 parkeringsplatser, vid objektet, gratis (helt inkluderat i boendekostnaden)
Äger ägaren boendet?NEJ, ägaren (förvaltaren) vistas/bor inte på platsen under vistelsen
Boende med husdjur?TILLÅTEN, endast liten ras, mot avgift (efter överenskommelse med ägaren)
Är boendet inhägnat?NEJ, fastigheten är inte inhägnad
Är boendet tillgängligt för rörelsehindrade?JA, endast vissa rum har tillgänglighetsanpassad tillgång
Uppvärmning:Elektriskt, Golvvärme, Med öppen spis, Fastbränsleeldat
Rökning tillåten i objektet?Rökning inomhus ÄR INTE tillåten
Mobiltelefonmottagning:O2, T-mobile CZ, Vodafone
Matalternativ:Utan måltider
Föredrar:Familjer med barn, Över 25 år gamla
Accepterar inte:Högljudda firanden och fester
GPS:49.606086, 15.979832 visa på karta
Regioner:Tjeckisk-moraviska höjderna, Vysočina, Žďárské vrchy
Affär:6,6 km
Restaurang:6 km
Tåg (järnvägsstation):8,2 km
Buss (hållplats):8,4 km

Faciliteter

Boendets tema:Romantiskt, Med utsikt
Internetuppkoppling i boendet:ja, WiFi
Vid boendet / på området:Grill, Eldplats, Terrass, Uteplats
Barnvänliga möjligheter i boendet / på området:Barnsäng, Barnstol
Spa och avkoppling i boendet / på området:bastu
Tilläggstjänster i boendet:Skidrum, Cykelförvaring
Konferensmöjligheter i boendet / på området:Mötesrum
Boendet är lämpligt för:För cyklister, För motorcyklister, För affärsresenärer, För familjer med barn, För seniorer, För grupper, För turister, För fyra
Boendet är lämpligt för:Aktiv semester, På sommaren, För skidåkning, För vintersemester, För sportlovet, Avkopplingssemester, Weekendvistelser, Teambuilding, Företagsevenemang

Vanliga frågor

När är boendetStuga på Štvrtiach lediga?
Lediga datum finns i bokningskalendern.
Vilken kapacitet har boendetStuga på Štvrtiach?
3 lägenheter inhyses 20 personer (varav 2 extra sängar). Flera separata oberoende grupper kan bo i objektet.
Vilken wellnessutrustning erbjuder boendetStuga på Štvrtiach?
Stuga på Štvrtiach erbjuder saunu.
Tillåter boendetStuga på Štvrtiachvistelse med hund? Hur mycket kostar det för hunden?
Boende med liten hund är tillåtet mot avgift. Beräkna exakta priser här.
Vad är priset för en vistelse på boendetStuga på Štvrtiach?
Priser på boendet Stuga på Štvrtiach kan variera (t.ex. beroende på vistelsens datum eller antal personer). Beräkna exakta priser här.
Vad är minsta antal nätter för vistelse på boendetStuga på Štvrtiach?
Minsta antal nätter för vistelse på boendetStuga på Štvrtiach ändras beroende på din vistelses datum. Beräkna exakta priser här.

Attraktioner i närheten

Michal Zrůst
Ägaren bor inte på platsen
+420 732 558 ... visa nummer