Stugor Winter & Summer Supervärd

Ždiar 671, 059 55, Ždiar, Slovakien
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
Stugor Winter & Summer
+36 foton
Winter SummerÄgaren bor inte på platsen
+421 917 864 xxx

Recensioner

4,9
35 betyg
Petra5

Vsetko bolo v poriadku.

Stella5

Úplne všetko bolo v poriadku, presne podľa popisu.

Katarína5

Všetko bolo v poriadku.

Max. 16 personer
2 stugor
4 sovrum2 badrum, 2x WC
Hund tillåtenendast liten, mot avgift
gratis parkering
supervärd
rekreationskupong
bara för oss
för familjer med barn
för grupper
för två
med liten hund
med eldstad
med lekplats
med paviljong
med öppen spis
med grill
med uteplats
med halvpension
med frukost
utan måltider
billigt

Beläggningskalender

Om boendet

Vid objektet: Eldplats, Paviljong, Uteplats, Terrass, Trädgårdsgunga, Grill
För barn: Lekplats, Barnhörna, Leksaker, Barnstol, Barnsäng, Klämställning, Rutschkana, Sandlåda, Barngunga
Parkering: Parkering vid objektet
Läge: I utkanten av byn, vid bäcken, i bergen
Skidåkning: Ski Monkova dalen (2,7 km)
Bad: Thermalpark Vrbov (29,1 km)
Slott / Fästning: Slottet i Kežmarok (20,7 km),
Grotta: Belianska grottan (6,5 km)
Alla attraktioner

Användning av rekreationsbidrag (rekreationskupong).

Chaty Winter & Summer ligger i utkanten av byn Ždiar vid bäcken och bergen. Stugorna rymmer 8 personer (varav 4 extrasängar) i 2 sovrum (1 badrum, 1 toalett). Endast för er. Små hundar tillåtna mot avgift. Vi erbjuder frukost, middag, halvpension, glutenfri och laktosfri kost. Utomhus finns lusthus, terrass, trädgårdsgunga, grill, eldstad och sittgrupp. Passar familjer med barn, leksaker, sandlåda, barnsäng, barnstol, lekplats, klätterställning, barngungor, barnhörna och rutschkana finns tillgängligt. Parkering för 4 bilar.Läs mer...

Grundläggande information

Incheckning:från 14:00 - upp till 21:00
Utcheckning:från 07:00 - upp till 10:00
Parkeringsmöjligheter:4 parkeringsplatser, vid objektet, gratis (helt inkluderat i boendekostnaden)
Äger ägaren boendet?NEJ, ägaren (förvaltaren) vistas/bor inte på platsen under vistelsen
Boende med husdjur?TILLÅTEN, endast liten ras, mot avgift (efter överenskommelse med ägaren)
Är boendet inhägnat?NEJ, fastigheten är inte inhägnad
Är boendet tillgängligt för rörelsehindrade?NEJ, anläggningen är inte tillgänglig för personer med funktionsnedsättning
Uppvärmning:Centralt, Elektriskt, Gaseldat, Med öppen spis
Rökning tillåten i objektet?Rökning inomhus ÄR INTE tillåten
Mobiltelefonmottagning:Telekom, Orange, O2, 4ka
Matalternativ:Utan måltider, Med frukost, Med middag, Med halvpension, Glutenfri kost, Laktosfri kost
GPS:49.272852, 20.278509 visa på karta
Regioner:Belianske Tatry, Tatranska nationalpark, Zamagurie, Tatry, Spišská Magura, Höga Tatrarna, Levočské vrchy, Bachledova dolina, Norra Slovakien, Naturreservatet Östra Karpaterna, Spiš, Östra Slovakien
Affär:150 m
Restaurang:50 m
Tåg (järnvägsstation):15 km
Buss (hållplats):150 m

Faciliteter

Boendets tema:Romantiskt
Internetuppkoppling i boendet:ja, WiFi, Ja, WiFi + kabelanslutning
Vid boendet / på området:Paviljong, Grill, Eldplats, Terrass, Uteplats, Trädgårdsgunga
Barnvänliga möjligheter i boendet / på området:Barngunga, Barnsäng, Barnstol, Lekplats, Barnhörna, Leksaker, Sandlåda, Klämställning, Rutschkana
Tilläggstjänster i boendet:Skidrum, Reception, Cykelförvaring, Strykjärn
Sällskapsutrymmen i boendet / på området:Bar, Restaurang
Boendet är lämpligt för:För cyklister, För familjer med barn, För grupper, För turister, För fyra
Boendet är lämpligt för:Aktiv semester, För sportlovet, På sommaren, För skidåkning, Fira, Semesterkuponger, Avkopplingssemester

Vanliga frågor

När är boendetStugor Winter & Summer lediga?
Lediga datum finns i bokningskalendern.
Vilken kapacitet har boendetStugor Winter & Summer?
2 stugor inhyses 16 personer. Inga andra gäster kommer att bo i objektet under din vistelse.
Tillåter boendetStugor Winter & Summervistelse med hund? Hur mycket kostar det för hunden?
Boende med liten hund är tillåtet mot avgift. Beräkna exakta priser här.
Vad är priset för en vistelse på boendetStugor Winter & Summer?
Priser på boendet Stugor Winter & Summer kan variera (t.ex. beroende på vistelsens datum eller antal personer). Beräkna exakta priser här.
Vad är minsta antal nätter för vistelse på boendetStugor Winter & Summer?
Minsta antal nätter för vistelse på boendetStugor Winter & Summer ändras beroende på din vistelses datum. Beräkna exakta priser här.

Attraktioner i närheten

Winter Summer
Ägaren bor inte på platsen
+421 917 864 ... visa nummer