Majakohake Bobrovec

Bobrovec 217, 032 21, Bobrovec, Slovakkia
Exteriér
Apartmán na poschodí
Apartmán na poschodí
Apartmán na poschodí
Apartmán na poschodí
Apartmán na poschodí
Apartmán na poschodí
Apartmán na poschodí
Apartmán s dvomi spálňami
Apartmán s dvomi spálňami
Apartmán s dvomi spálňami
Apartmán s dvomi spálňami
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Apartmán na poschodí
Apartmán na poschodí
Apartmán s dvomi spálňami
Apartmán s dvomi spálňami
Apartmán s dvomi spálňami
Apartmán s dvomi spálňami
Apartmán s dvomi spálňami
Apartmán s dvomi spálňami
Apartmán s dvomi spálňami
Apartmán s dvomi spálňami
Apartmán na poschodí
Apartmán na poschodí
Apartmán na poschodí
Apartmán na poschodí
Apartmán na poschodí
Apartmán na poschodí
Apartmán na poschodí
Apartmán na poschodí
Apartmán na poschodí
Apartmán na poschodí
Apartmán na poschodí
Apartmán s dvomi spálňami
Exteriér
Exteriér
Exteriér
+37 fotod
Michal GotthardtOmavalda pole majas kohal
+421 903 522 xxx
Max. 22 inimestnendest 9 lisavoodit
2 apartamendid
5 magamistubaid4 vannituba, 4x WC
Koer lubatudainult väike, tasuga
tasuta parkimine
lastega peredele
rühmadele
kahele
väikese koeraga
grilliga
väljas istumisega
aiaga piiratud kinnistuga
ilma toiduta
odav

Broneeringute kalender

Majutuse kohta

Hoonel lähedal: Väljas istumisala, Katel, Grill
Lastele: Liivakast, Laste kiik
Parkimine: Parkimine majutuskoha juures
Asukoht: Külas
Suusatamine: Iľanovo suusakeskus (11,4 km)
Ujumine: Tatralandia veepark (5,8 km)
Loss / kindlus: Liptovský Hrádoki loss (20,9 km),
Koobas: Demänovská jääkoobas (14,6 km)
Kõik atraktsioonid

Maja kahe apartemendiga Liptovis.

Bobrovec talumaja asub Bobrovec külas. 2 apartamenti mahutavad 22 inimest (sh 9 lisavoodit) 5 magamistoas (4 vannituba, 4 WC). Saab majutada mitut sõltumatut gruppi. Väikese koera viibimine on lubatud lisatasu eest. Väljas on katel, grill ja istekoht. Majutus sobib peredele lastega, saadaval on liivakast ja lastekiik. Krunt on piiratud. Parkimine on võimalik hoone lähedal.Loe lisaks...

Põhiandmed

Sissepääs majutusse:alates 16:00
Lahkumine peatumiselt:kuni 10:00
Parkimisvõimalused:majutuskoha juures, tasuta (täielikult majutushinna sees)
Kas omanik elab objekti juures?EI, omanik (haldur) ei viibi majutusasutuses peatumise ajal
Majutume lemmikloomaga?LUBATUD, ainult väike tõug, tasu eest (omanikuga kokkuleppel)
Kas majutus on piiratud aedadega?JAH, objekti ümbritseb aed
Kas majutus on ratastoolisõbralik?EI, objekt ei ole puudeta ligipääsuga
Küte:Keskne
Kas suitsetamine majas on lubatud?Suitsetamine siseruumides EI OLE lubatud
Mobiilside levi:Telekom, Orange, O2, 4ka
Toitumisvõimalused:Ilma toiduta
Eelistame:Lapsedega peredele
Me ei aktsepteeri:Valjud pidustused ja peod, Noorte inimeste seltskond
GPS:49.123765, 19.617992 näita kaardil
Regioonid:Põhja Slovakkia, Liptov, Liptovská Mara, Rahvuspark Madal-Tatra, Chočské mäed, Madalamadalamäed, Lääne-Tatra mäed, Kesk-Slovakkia
Pood:800 m
Restoran:900 m
Rong (raudteejaam):5,6 km
Buss (peatus):450 m

Varustus

Internet ühendus objektis:jah, WiFi
Objekti juures / ala piires:Grill, Katel, Väljas istumisala
Laste võimalused objektis / ala piires:Laste kiik, Liivakast
Majutus sobib:Rühmadele, Lastega peredele, Turistidele
Majutus sobib:Suvel, Aktiivne puhkus, Suusareisiks, Talvepuhkuseks, Nädalavahetuse pakett, Kevadpuhkuseks

Sagedased küsimused

Millal on majutus Majakohake Bobrovec vabad?
Vabad ajad leiate broneeringute kalendrist.
Milline on majutuse maht Majakohake Bobrovec?
2 apartamendid majutavad 22 inimest (millest 9 lisavoodit). Objektis on võimalik majutada mitut eraldi ja iseseisvat gruppi.
Kas majutus lubab Majakohake Bobrovec koertega majutust? Kui palju maksab koer?
Viibimine väikese koeraga on lubatud tasu eest. Arvutage täpsed hinnad siin.
Mis on majutuse ööbimishind Majakohake Bobrovec?
Majutuse hinnad Majakohake Bobrovec võivad erineda (nt vastavalt teie peatumise ajale või inimeste arvule). Arvutage täpsed hinnad siin.
Mis on majutuskoha minimaalne ööde arv? Majakohake Bobrovec?
Majutuse minimaalne ööde arv Majakohake Bobrovecmuutub vastavalt teie peatumise ajale. Arvutage täpsed hinnad siin.

ümbruse vaatamisväärsused

Michal Gotthardt
Omavalda pole majas kohal
+421 903 522 ... näita numbrit