Privaat Aniel Mugav palkmaja Pavlova Vsi's

Pavlova Ves 51, 032 21 Pavlova Ves, Slovensko, 032 21, Pavlova Ves, Slovakkia
Južná strana
Altánok
Privaat Aniel
Izba na poschodí
Privaat Aniel
Privaat Aniel
Privaat Aniel
Privaat Aniel
Privaat Aniel
Kuchyňa 2
Privaat Aniel
Privaat Aniel
Privaat Aniel
Privaat Aniel
Privaat Aniel
Privaat Aniel
Kuchyňa1
Privaat Aniel
Vstup do kuchyne
Privaat Aniel
Vstup + parkovisko
Altánok+ privát ANIEL
Trampolína
Bočné sedenie
Oáza ticha
Nočný pohľad
+21 fotod
Iveta BacúrováOmavalda pole majas kohal
+421 911 727 xxx

Arvustused

4,7
10 hinnangud
Marta3,6

Pekný objekt ústretový majitelia čo nám chýbalo bolo v kuchyni

Jarko5

Pekne ubytovanie v tichej peknej obci vzdialenej asi 9 km od Bobroveckej Vapenice odkial sa startuje na tury do krasnych dolin Zapadnych Tatier... Mili a ustretovi domaci, od prvej chvile som sa u nich citil ako keby som bol doma. Tazko sa mi od nich odchadzalo. Izba utulna, dobre vybavena, ma vsetko co potrebuje turista na oddych po ture....Kuchyna zariadena utulne a maximalne neskutocne takmer do posledneho detailu...Najdete v nej vsetko co potrebujete, takze navarite, napeciete co treba a pomaly zabudnete, ze treba ist aj do prirody....))) Okolie domu takisto super pre velkych aj malych...))....Maximalna spokojnost, takze verim ze sa tu coskoro vratim...))

Barbora4,7

Veľmi krásne miesto, chata útulná a dobre vybavená, príjemní domáci (naozaj ochotní so všetkým pomôcť a vo všetkom vyhovieť). Skvelá cena vzhľadom na ponúkané služby. Odporúčam na 100% komplikovaná doprava v prípade, že ste bez auta

Max. 13 inimestnendest 2 lisavoodit
3 toad
3 magamistubaid3 vannituba, 3x WC
Koer ei ole lubatud
tasuta parkimine
lastega peredele
rühmadele
kahele
laste mänguväljaku juures
paviljoniga
grilliga
väljas istumisega
aiaga piiratud kinnistuga
ilma toiduta
odav

Broneeringute kalender

Majutuse kohta

Hoonel lähedal: Paviljon, Väljas istumisala, Välisahi, Terrass, Katel, Grill
Lastele: Laste mänguväljak, Laste nurk, Mänguasjad, Liumägi, Liivakast, Laste kiik
Parkimine: Parkimine majutuskoha juures
Asukoht: Külas
Suusatamine: Iľanovo suusakeskus (12,9 km)
Ujumine: Tatralandia veepark (7,3 km)
Loss / kindlus: Liptovský Hrádoki loss (22,4 km),
Koobas: Demänovská jääkoobas (16,1 km)
Kõik atraktsioonid

Batuudiga, kvaliteetsed teenused heade hindadega!

Privaatmaja Aniel asub Pavlova Vesi külas. 3 tuba mahutavad 13 inimest (sh 2 lisakohta) 3 magamistoas (3 vannituba, 3 WC). Majutust saab broneerida mitmele sõltumatule grupile. Koertega majutamine ei ole lubatud. Väljas on paviljon, keedupott, terrass, välikamin, grill ja õueala. Majutus sobib peredele lastega, saadaval on mänguasjad, liivakast, laste mänguväljak, kiik, laste nurgake ja liug. Krunt on piiratud. Parkimine on võimalik 3 autole hoone juures.Loe lisaks...

Põhiandmed

Sissepääs majutusse:alates 15:00 - kuni 20:00
Lahkumine peatumiselt:alates 08:00 - kuni 10:00
Parkimisvõimalused:3 parkimiskohta, majutuskoha juures, tasuta (täielikult majutushinna sees)
Kas omanik elab objekti juures?EI, omanik (haldur) ei viibi majutusasutuses peatumise ajal
Majutume lemmikloomaga?Ei ole lubatud
Kas majutus on piiratud aedadega?JAH, objekti ümbritseb aed
Kas majutus on ratastoolisõbralik?EI, objekt ei ole puudeta ligipääsuga
Küte:Elektriline
Kas suitsetamine majas on lubatud?Suitsetamine siseruumides EI OLE lubatud
Mobiilside levi:Telekom, Orange, O2
Toitumisvõimalused:Ilma toiduta
Me ei aktsepteeri:Valjud pidustused ja peod, Lemmikloomad
GPS:49.131633, 19.585431 näita kaardil
Regioonid:Põhja Slovakkia, Liptov, Kvačianska org, Liptovská Mara, Rahvuspark Madal-Tatra, Chočské mäed, Madalamadalamäed, Lääne-Tatra mäed, Kesk-Slovakkia
Pood:2 km
Restoran:2 km
Rong (raudteejaam):9 km
Buss (peatus):200 m

Varustus

Internet ühendus objektis:jah, WiFi
Objekti juures / ala piires:Paviljon, Välisahi, Grill, Terrass, Katel, Väljas istumisala
Laste võimalused objektis / ala piires:Laste kiik, Laste nurk, Mänguasjad, Liumägi, Laste mänguväljak, Liivakast
Spordivõimalused objektis / ala piires:Sulgpall, Jalgpall, Lauatennis
Agroturism objektis / ala piires:Lemmikloomad, Hobused, Lambatalukoht
Majutus sobib:Töölistele, Rühmadele, Lastega peredele, Turistidele, Õpilastele, Eakatele
Majutus sobib:Agroturism, Suvel, Aktiivne puhkus, Suusareisiks, Talvepuhkuseks, Nädalavahetuse pakett, Kevadpuhkuseks

Sagedased küsimused

Millal on majutus Privaat Aniel vabad?
Vabad ajad leiate broneeringute kalendrist.
Milline on majutuse maht Privaat Aniel?
3 toad majutavad 13 inimest (millest 2 lisavoodit). Objektis on võimalik majutada mitut eraldi ja iseseisvat gruppi.
Kas majutus lubab Privaat Aniel koertega majutust? Kui palju maksab koer?
Koeraga peatumine ei ole lubatud.
Mis on majutuse ööbimishind Privaat Aniel?
Majutuse hinnad Privaat Aniel võivad erineda (nt vastavalt teie peatumise ajale või inimeste arvule). Arvutage täpsed hinnad siin.
Mis on majutuskoha minimaalne ööde arv? Privaat Aniel?
Majutuse minimaalne ööde arv Privaat Anielmuutub vastavalt teie peatumise ajale. Arvutage täpsed hinnad siin.

ümbruse vaatamisväärsused

Iveta Bacúrová
Omavalda pole majas kohal
+421 911 727 ... näita numbrit