Chata
Vonkajší Altánok s ohniskom
Norova trobelė
Sedenia altánku pri ohnisku
Norova trobelė
Terasa priamo z kuchyne
Norova trobelė
Priechodzia izba
Kúpeľňa
Sprchový Kut
Toaleta č.1
Izba č. jedna
Obývacia miestnosť
Norova trobelė
Vrchní balkón
Norova trobelė
spoločenská miestnosť s TV a krbovou pecou
spoločenská miestnosť s krbovou pecou a časť kuchyne
spoločenská miestnosť
kuchyňa
štrkom vysypaná príjazdová cesta v lete
Spoločenská miestnosť
Norova trobelė
Izba č. 2
Norova chata v lete
pohľad na Norovu chatu v zime a časť lyžiarskeho strediska Opalisko
Norova chata
Norova chata
pohľad na Norovu chatu v zime
výhľad z balkóna v zime
+25 nuotraukos
3D
Norbert Mach Savininkas negyvena objekte
+421 907 272 xxx

Atsiliepimai

5
47 įvertinimai
Viktor5

Kto ma rád prírodu a chatu na samote je toto skvelá voľba. Mám pocit že som tam nebol naposledy

Andrea5

Všetko bolo super, boli sme spokojní aj s vybavením a s čistotou, pán majiteľ bol tiež milý.

Igor4,9

Dakujeme panu majitelovi za jeho ludsky pristup, bol nam vo vsetkom napomocny, citili sme sa v jeho chate ako doma. Je tam krasne, idealne pre rodinny pobyt. Urcite sa sem vratime.

Max. 6 asmenysiš jų 2 papildomos lovos
1 namelis
3 miegamieji1 vonia, 1x WC
Šuo leidžiamastik mažas, mokant
Nemokamas parkingas
tik mums
šeimoms su vaikais
dviem
su mažuoju šunimi
su laužaviete
su pavėsine
su židiniu
su griliumi
su lauko sėdėjimu
su aptvertu sklypu
prie keltuvo
vienatvėje
be maitinimo

Užimtumo kalendorius

Apie apgyvendinimą

Prie objekto: Laužavietė, Pavėsinė, Lauko sėdėjimas, Terasa, Kepsninė, Grilis
Vaikams: Vaikiška kėdutė, Vaikiška lovelė, Vaikiška sūpynė
Automobilių stovėjimas: Automobilių stovėjimas prie objekto
Vieta: Vienatvėje prie kaimelio, prie keltuvo, prie miško, kalnuose
Maudynės: Termal Raj (10 km)
Slidinėjimas: Ski Opalisko (200 m)
Pilis / Dvaras: Liptovský Hrádok pilis (12,7 km),
Urvas: Stanišovskaja ola (13,8 km)
Visos pramogos

Tiesiai prie Slidinėjimo centro Opalisko komplekso!

Nauja Norova sodyba įsikūrusi nuošalioje vietoje netoli Závažná Poruba kaimo, šalia keltuvo, prie miško ir kalnuose. Sodyboje yra vietų 6 asmenims (iš jų 2 papildomos lovos) 3 miegamuosiuose (1 vonios kambarys, 1 WC). Apgyvendinimas skirtas tik jums. Viešnagė su mažais šunimis leidžiama už papildomą mokestį. Lauke yra pavėsinė, katilas, terasa, kepsninė, laužavietė ir lauko sėdėjimo zona. Apgyvendinimas tinka šeimoms su vaikais, yra vaikų lovelė, vaikiška kėdutė ir vaikų sūpynės. Sklypas aptvertas. Prie objekto galima statyti 3 automobilius.Skaityti daugiau...

Pagrindinė informacija

Atvykimas į apgyvendinimą:nuo 15:30 - į 16:30
Išvykimas iš apgyvendinimo:nuo 08:30 - į 09:00
Automobilių stovėjimo galimybės:3 automobilių stovėjimo vietos, prie objekto, (Sunkus privažiavimas (miško / prastos būklės kelias)), nemokama (visiškai įskaičiuota į apgyvendinimo kainą)
Ar savininkas gyvena objekte?NE, savininkas (administratorius) viešnagės metu nėra / negyvena objekte
Poilsis su naminiu gyvūnėliu?LEIDŽIAMA, tik mažos veislės, mokant (susitarus su savininku)
Ar apgyvendinimo vieta aptverta?TAIP, teritorija aptverta
Ar apgyvendinimas yra pritaikytas neįgaliesiems?NE, objektas nėra pritaikytas neįgaliesiems
Šildymas:elektrinis, su židiniu
Rūkymas objekte leidžiamas?Rūkymas patalpose DRAUDŽIAMAS
Mobilus ryšys:Telekom, Orange, O2, 4ka
Maitinimo galimybės:Be maitinimo
Teikiame pirmenybę:Šeimoms su vaikais, Vyresniems nei 35 metai, Vyresniems nei 25 metai
Nepriimame:Triukšmingi renginiai ir vakarėliai
GPS:49.043774, 19.637369 rodyti žemėlapyje
Regionai:Šiaurės Slovakija, Liptovas, Demänovská slėnis, Žemųjų Tatros nacionalinis parkas, Chočės kalnai, Žemutiniai Tatrai, Vakarų Tatrai, Chopok šiaurė, Jasná, Chopok, Tichá slėnis, Vidurio Slovakija
Parduotuvė:1000 m
Restoranas:300 m
Traukinys (geležinkelio stotis):5 km
Autobusas (stotelė):550 m

Įranga

Internetas objekte:Taip, WiFi
Prie objekto / objekto teritorijoje:Pavėsinė, Grilis, Kepsninė, Laužavietė, Terasa, Lauko sėdėjimas
Vaikų galimybės objekte / teritorijoje:Vaikiška sūpynė, Vaikiška lovelė, Vaikiška kėdutė
Apgyvendinimas tinka:Dviračių mėgėjams, Šeimoms su vaikais, Senyviems žmonėms, Turistams, Keturiems
Apgyvendinimas tinka:Aktyvios atostogos, Karantino laikotarpis, Pavasario atostogoms, Vasarai, Slidinėjimui, Žiemos atostogoms, Savaitgalio poilsis

Dažnai užduodami klausimai

Kuo ypatingas jūsų apgyvendinimas? Kodėl besidomintis turėtų rinktis būtent jūsų apgyvendinimą?
Mūsų trobelė yra unikali dėl savo vietos – ramybės, oro ir energijos.
Kada yra apgyvendinimas Norova trobelėlaisvi?
Laisvas datas rasite užimtumo kalendoriuje.
Kokia yra apgyvendinimo talpa Norova trobelė?
Namelis apgyvendina 6 asmenys (iš jų 2 yra papildomos lovos). Jūsų viešnagės metu šiame objekte nebus apgyvendinti kiti svečiai.
Leidžia nakvynę Norova trobelė nakvynės su šunimi? Kiek kainuoja šuo?
Viešnagė su mažų veislių šunimi leidžiama mokant. Apskaičiuokite tikslias kainas čia.
Kokia yra apgyvendinimo kainaNorova trobelė?
Nakvynės kainos Norova trobelė gali skirtis (pvz., priklausomai nuo viešnagės laikotarpio ar žmonių skaičiaus). Apskaičiuokite tikslias kainas čia.
Koks yra minimalus nakvynės naktų skaičius Norova trobelė?
Minimalus nakvynės naktų skaičius Norova trobelė keičiasi priklausomai nuo jūsų viešnagės laikotarpio. Apskaičiuokite tikslias kainas čia.

Aplinkiniai objektai

Norbert Mach
Savininkas negyvena objekte
+421 907 272 ... rodyti numerį