Viktorijas kotedža Super saimnieks

Usudicka 513, 018 03, Horná Mariková, Slovākija
Viktorijas kotedža
Chata Viktória
Exteriér
Exteriér
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Terasa
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Spálňa
Spálňa
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Spálňa
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Spálňa
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Obývacia miestnosť
Viktorijas kotedža
Obývacia miestnosť
Obývacia miestnosť
Viktorijas kotedža
Kuchyňa
Kuchyňa
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Hračky
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Kúpeľňa
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Krb
Záhrada
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Stolný futbal
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Detské ihrisko
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Guláš
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Okolie
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Okolie
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Lyžiarske stredisko Ski Raztoka 5 km
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
Viktorijas kotedža
+79 fotogrāfijas
Anton OndrejakĪpašnieks nedzīvo objektā
+421 904 619 xxx

Atsauksmes

4,8
34 vērtējumi
Katarína5

Ubytovanie v tejto chate bolo veĺmi príjemné. Spokojní sme boli všetci od dospelákov po decká. Vybavenie chaty perfektné. Určite sa budeme radi vracať 🙂

Viliam5

Boli sme veľmi spokojní, všetko bolo vynikajúce. Krásna chata.

Daniela4,3

Mimo mesta.Samota.Ticho.pacilo sa nam

Max. 8 personas
1 māja
3 guļamistabas1 vannas istaba, 1x WC
Suns atļautstikai mazs, maksas
bezmaksas autostāvvieta
supernamītājs
tikai mums
ģimenēm ar bērniem
diviem
ar mazu suni
ar ugunskuru
ar bērnu rotaļu laukumu
ar altāni
ar žālu
ar grilu
ar āra atpūtas vietu
ar apdzīvotu teritoriju
bez ēdienreizēm
lēts

Aizpildījuma kalendārs

Par naktsmītni

Pie objekta: Ugunskurs, Altānis, Āra atpūtas vieta, Āra kamīns, Terase, Katls, Dārza šūpoles, Grils
Bērniem: Bērnu rotaļu laukums, Rotaļlietas, Bērnu gultiņa, Trampolīns, Slīdkalniņš, Smilšu kaste, Bērnu šūpoles
Stāvvieta: Stāvvieta pie objekta
Atrašanās vieta: Ciemata nomalē, pie straumes
Slēpošana: Ski Ráztoka (6,8 km)
Peldēšanās: Pūhovas vasaras peldbaseins (23 km)
Pils / Pilsēta: Považskas pils (21,2 km),
Ala: Dzedova ric ala (14,6 km)
Visas atrakcijas

Ideāla atpūta kopā ar ģimeni vai draugiem.

Māja Viktoria atrodas ciema Horná Mariková malā pie upes. Mājiņā var apmesties 8 personas 3 guļamistabās (1 vannas istaba, 1 WC). Naktsmītne ir pieejama tikai jums. Mazo suņu uzturēšana ir atļauta par papildmaksu. Ārā ir lapene, katls, terase, dārza šūpoles, āra kamīns, grils, ugunskura vieta un āra sēdvieta. Naktsmītne ir piemērota ģimenēm ar bērniem, ir rotaļlietas, smilšu kaste, bērnu gultiņa, bērnu rotaļu laukums, batuts, bērnu šūpoles un slaids. Zeme daļēji ir iežogota. Autostāvvieta 4 automašīnām pie ēkas.Lasīt vairāk...

Pamata informācija

Ierašanās uz uzturēšanos:no 14:00
Izrakstīšanās no naktsmītnes:līdz 10:00
Autostāvvietas iespējas:4 autostāvvietas, pie objekta, bez maksas (pilnībā iekļauts naktsmītnes cenā)
Īpašnieks dzīvo objektā?NĒ, īpašnieks (pārzinis) neuzturas / nedzīvo objektā uzturēšanās laikā
Uzturēšanās kopā ar mājdzīvnieku?ĻAUTS, tikai maza šķirne, maksas (pēc vienošanās ar īpašnieku)
Vai naktsmītne ir nožogota?Objekts ir daļēji norobežots ar žogu
Vai naktsmītne ir pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem?NĒ, ēka nav bezbarjeru pieejama
Apsilde:Kamīnā
Vai drīkst smēķēt objektā?Nesmēķēt telpās NAV atļauts
Mobilais signāls:Bez mobilā tālruņa signāla
Ēdināšanas iespējas:Bez ēdienreizēm
Priekšroka:Ģimenēm ar bērniem, Vecākiem par 35 gadiem
Netiek pieņemts:Jaunu cilvēku grupa, Trokšņainas svinības un ballītes
GPS:49.246357, 18.309340 rādīt kartē
Reģioni:Považie, Rietumslovākija, Augšējā Považē, Javornīki, Baltie Karpati, Aizsargājamā teritorija Biele Karpaty
Veikals:1000
Restorāns:1000
Autobuss (pietura):1000

Aprīkojums

Interneta savienojums objektā:jā, WiFi
Pie objekta / objektā teritorijā:Altānis, Grils, Katls, Ugunskurs, Terase, Āra atpūtas vieta, Āra kamīns, Dārza šūpoles
Iespējas bērniem objektā / objektā teritorijā:Bērnu šūpoles, Bērnu gultiņa, Bērnu rotaļu laukums, Rotaļlietas, Smilšu kaste, Trampolīns, Slīdkalniņš
Sporta iespējas objektā / objektā teritorijā:Futbols, Makšķerēšana, Badmintons
Papildu pakalpojumi objektā:Veļasmašīna, Gludeklis
Naktsmītne ir piemērota:Velosipēdistiem, Ģimenēm ar bērniem, Tūristiem, Zvejniekiem
Naktsmītne ir piemērota:Aktīvas brīvdienas, Pavasara brīvdienām, Vasarai, Slēpošanai, Ziemas atvaļinājumam, Vakarā atpūtas braucieni

Bieži uzdotie jautājumi

Kas padara jūsu naktsmītnes īpašas? Kāpēc potenciālajam viesim vajadzētu izvēlēties tieši jūsu naktsmītnes?
Mūsu apmešanās vieta ir tīra un atrodas dabas aizsegā. Pilnīgs miers un putnu dziesmas. Kalnu takas ved līdz Moravai.
Kādu programmu ieteiktu saviem viesiem lietainā laikā?
Viesiem pieejama liela terase, kur var grilēt, cepties, gatavot gulašu, spēlēt galda futbolu (futbola galds). 2 km attālumā atrodas Mravecs kūrorts ar baseinu, saunām un boulings.
Kādas aktivitātes ieteiktu saviem viesiem ap māju?
Paradiēzs sēņotājiem. Pārgājieni un velomaršruts.
Kādas aktivitātes bērniem ieteiktu ap māju?
Bērniem batuts, šūpoles, galda futbols, smilšu kaste, neliels dabas veidots kāpšanas siena.
Cik tālu no Viktorijas kotedža atrodas tuvākā peldvieta?
2 km Mravecs kūrorts, 17 km Nimnica spa.
Un var arī atvēsināties strautā.
Cik tālu ir Viktorijas kotedža no slēpošanas trases?
5 km Ski Roztoka kūrorts.
Kā notiek ierašanās un iekārtošanās naktsmītnē?
Pēc vienošanās. Ja nav viesu, ierašanās un izbraukšana iespējama jebkurā laikā.
Kad un kā tiek veikta samaksa par naktsmītni?
Jāmaksā avanss par uzturēšanos iepriekš, atlikums - uz vietas.
Vai es varu braukt ar automašīnu tieši līdz naktsmītnei, ja ir slikti laikapstākļi?
Jā, ceļš tiek uzturēts visu gadu.
Kas viesim vēl būtu jāzina pirms uzturēšanās?
Mums ir draudzīga attieksme pret viesiem, atbildam uz visiem viņu jautājumiem un neko neslēpjam, cenšamies, lai katrs viesis būtu apmierināts.

Kotedžu iznomājam ar nomas līgumu.
Kad ir naktsmītne Viktorijas kotedža brīvs?
Brīvos datumus skatiet pieejamības kalendārā.
Kāda ir naktsmītnes ietilpība Viktorijas kotedža?
Vasarnīca uzņem 8 personas. Jūsu uzturēšanās laikā šajā objektā nebūs citu viesu.
Vai naktsmītne atļauj Viktorijas kotedža uzturēšanās ar suni? Cik maksā par suni?
Uzturēšanās ar mazu suni ir atļauta par maksu. Aprēķiniet precīzas cenas šeit.
Kāda ir naktsmītnes cenas par uzturēšanos Viktorijas kotedža?
Naktsmītņu cenas Viktorijas kotedža var atšķirties (piemēram, atkarībā no jūsu uzturēšanās termiņa vai personu skaita). Aprēķiniet precīzas cenas šeit.
Kāds ir minimālais uzturēšanās nakšu skaits naktsmītnē Viktorijas kotedža?
Minimālais uzturēšanās nakšu skaits naktsmītnē Viktorijas kotedža mainās atkarībā no Jūsu uzturēšanās laika. Aprēķiniet precīzas cenas šeit.

Apskates objekti apkārtnē

Anton Ondrejak
Īpašnieks nedzīvo objektā
+421 904 619 ... rādīt numuru