Teachín Daniela Mojtín

Mojtín 439, 020 72, Mojtín, An tSlóvaic
Exteriér
Altánok
Sauna
Vírivka
Obývacia miestnosť
Trojlôžková izba s prístelkami
Trojlôžková izba s prístelkami
Dvojlôžková izba s prístelkami
Dvojlôžková izba s prístelkami
Dvojlôžková izba s prístelkami
Dvojlôžková izba s prístelkami
Dvojlôžková izba s prístelkami
Dvojlôžková izba s prístelkami
Dvojlôžková izba s prístelkami
Kuchyňa
Kúpeľňa
Kúpeľňa
Kúpeľňa
Interiér
Interiér
Interiér
Sauna
Vírivka
Vírivka
Sauna
Sauna
Toaleta
Altánok
Záhrada
Exteriér
Exteriér
Exteriér
Okolie
Okolie
Okolie
Okolie
Okolie
Okolie
Okolie
Okolie
Exteriér
Teachín Daniela Mojtín
Exteriér
+38 grianghraif
Ivan GabrišNíl an t-úinéir i láthair san fhoirgneamh
+421 905 781 xxx

Léirmheasanna

4,3
3 measúnuithe
Štefan5

Všetky izby mali svoj záchod, takže čistota bola v poriadku.

Renata5

Boli sme spokojní.

Max. 17 dhoinede 8 achairíní
4 seomraí
4 sheomraí codlata4 seomraí folctha, 4x WC
Cíoch ceadaitheAch beag, le táille
Páirceáil saor in aisce
do theaghlaigh le leanaí
do ghrúpaí
do bheirt
le folúsra teasa
le sauna
le folláine
le madra beag
le tine campála
le altán
le greill
le suíochán amuigh faoin spéir
le talamh clósaithe
gan bia
saor

Féilire ar fáil

Níl an féilire ar fáil an-atosaithe ag an óstach.

Maidir leis an lóistín

Folláine: Sauna, Jacuzzi
In aice leis an áit chónaigh: Tine campála, Altán, Suíochán Amuigh faoin Spéir, Coire, Cúlchlós gairdín, Gríleáil
Do pháistí: Linn snámha leanaí, Trambailín, Luascán leanaí
Páirceáil: Páirceáil faoin réad
Suíomh: Sa bhaile
Sleamhnaigh sciála: Ski Mojtín (900 m)
Caisleán / Dún: Caisleán Ilava (21,9 km),
Uaimh: Uaimh Mojtínska (800 m)
Gach áise

Caisín le sauna féin agus cithfholcadán – áit iontach le haghaidh scíth a ligean agus fóillíocht.

Tá Chata Daniela Mojtín suite i mbaile Mojtín. Is féidir 17 duine a lóistín i 4 seomra i 4 seomra codlata (4 seomra folctha, 4 leithris), lena n-áirítear 8 leapacha breise. Is féidir go leor grúpaí neamhspleácha a lóistiú. Tá cead madra beag a iompar ar cheann táille. Tá sauna agus jacuzzi ar fáil. Tá pavilion, pota, suíochán gaelach, gairneál, tine agus suíochán lasmuigh ar fáil lasmuigh. Tá an lóistín oiriúnach do theaghlaigh le leanaí, tá linn snámha do leanaí, trampailín agus seasamh bogha ceathrar ar fáil. Tá an talamh páirteach faoi fhál. Is féidir páirceáil do 8 gcarr taobh leis an áis.Léigh níos mó...

Eolas bunúsach

Am tosaithe an chónaithe:ó 14:00
Imeacht ón lóistín:go 10:00
Roghanna pháirceála:8 seacht n-áit pháirceála, faoin réad, Saor in aisce (go hiomlán san áireamh sa phraghas lóistín)
An bhfuil an t-úinéir ag fanacht sa teach?NÍL, níl an t-úinéir (riarthóir) i láthair sa láthair fad na cíosa
Lóistín le peata?Incheadúnaithe, ach d'aghaidh beag amháin, le táille (tar éis comhoibrithe leis an úinéir)
An bhfuil an t-áit chónaithe faoi fhál?Tá an t-achar faoi choinneáil go páirteach
An bhfuil an lóistín rochtana d'úsáideoirí rochtana?NÍL, níl an fhoirgneamh rochtana do dhaoine faoi mhíchumas
Teas:Leictreonach, Fuarábhar
An bhfuil caitheamh tobac ceadaithe sa suíomh?NÍL cead caitheamh tobac istigh
Comhartha soghluaiste:4ka, Telekom, Orange, O2
Roghanna béile:Gan bia
Ní ghlactar le:Ceiliúradh glórach agus cóisirí
GPS:48.986994, 18.411390 taispeáin ar an léarscáil
Réigiúin:Sléibhte Strážovské, Limistéar Cosanta Strážovské vrchy, Biele Karpaty, Lár Považie, Javorníky, Považie, Réigiún Cosanta Biele Karpaty, Uachtarán Nitra, An tIarthar Slóvaice
Siopa:80 m
Bialann:7 km
An traein (stáisiún traenach):12 km
Bus (stad):100 m

Foirgníocht

Nasc Idirlín san áitreabh:Tá, WiFi
Faoi láthair san áitreabh / ar an limistéar:Altán, Gríleáil, Coire, Tine campála, Suíochán Amuigh faoin Spéir, Cúlchlós gairdín
Roghanna do pháistí san áitreabh / ar an limistéar:Luascán leanaí, Linn snámha leanaí, Trambailín
Folláine agus scíth san áitreabh / ar an limistéar:Sauna, Jacuzzi
Seirbhísí breise san áitreabh:Stóráil rothair, Iarann
Roghanna comhdhála san áitreabh / ar an limistéar:Seomra comhdhála
Tá comhfhreagrach le haghaidh "Ubytovanie je vhodné pre" i nGaeilge: "Tá an lóistín oiriúnach do":Do rothaithe, Do theaghlaigh le leanaí, Do ghrúpaí, Do thurasóirí, Do cheathrar
Tá comhfhreagrach le haghaidh "Ubytovanie je vhodné na" i nGaeilge: "Tá an lóistín oiriúnach le haghaidh":Saoire gníomhach, Cóireáil Fadtéarmach, Le haghaidh na laethanta saoire earraigh, Don Samhraidh, Le haghaidh sciála, Le haghaidh saoire gheimhridh, Ceiliúradh, Córais shláinteachta, Saoire scíthe, Tógáil foirne, Eachtraí deireadh seachtaine, Oiliúintí agus seimineáir, Láithreán spóirt

Ceisteanna coitianta

Cathain atá an lóistín ar fáil?Teachín Daniela Mojtín saoire ar fáil?
Féadfaidh áiteanna saor a bheith le fáil i ailt an fhéilire ar fáil.
Cén acmhainn atá ag an lóistín?Teachín Daniela Mojtín?
4 seomraí cuireann fáilte roimh 17 dhoine (8 leapacha breise). Is féidir roinnt grúpaí neamhspleácha agus neamhspleácha a fháil sa fhoirgneamh.
Cén trealamh folláine atá sa lóistín?Teachín Daniela Mojtín?
Teachín Daniela Mojtín tairgeann vírivku, saunu.
Ceadaíonn lóistín Teachín Daniela Mojtín cónaí le madra? Cé mhéid a íoctar do mhadra?
Tá fanacht le madra beag ceadaithe le táille. Ríomh na praghsanna cruinn anseo.
Cén praghas atá ar an lóistín don chónaí?Teachín Daniela Mojtín?
Praghsanna i dteagmháil le lóistín Teachín Daniela Mojtín féidir go n-athróidh siad (mar shampla de réir dáta do chónaí nó líon daoine). Ríomh na praghsanna cruinn anseo.
Cén í an líon is lú oícheanta cónaí i lóistín Teachín Daniela Mojtín?
An líon is lú oícheanta cónaí i lóistín Teachín Daniela Mojtínathraíonn sé de réir dáta do chónaí. Ríomh na praghsanna cruinn anseo.

Tarmligeanna sa cheantar

Ivan Gabriš
Níl an t-úinéir i láthair san fhoirgneamh
+421 905 781 ... taispeáin uimhir